Wołanie z oddali


Ake Edwardson

Wołanie z oddali

Tłumaczenie: Małgorzata Kłos
Oprawa miękka
Liczba stron: 536
Wydawnictwo: Czarna Owca
39,90 26,73

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Druga po "Tańcu z aniołem" część skandynawskiej serii kryminalnej Ake Edwardsona.

Kryminalna powieść o samotności i zagrożeniu oraz o przeszłości, która kładzie się cieniem na tym, co dopiero ma się wydarzyć.


Dobiega końca gorące lato. Urlop komisarza Erika Wintera zostaje przerwany nagle, o czwartej rano. Nad jeziorem w pobliżu Göteborga znaleziono zwłoki młodej kobiety. Nikt nie wie, jak się nazywała, najprawdopodobniej nikt nie zgłosił jej zaginięcia. Jedyną rzeczą, której Winter jest pewien, jest to, że kobieta miała dziecko. Stopniowo komisarz dochodzi do wniosku, że aby znaleźć odpowiedź na mnożące się pytania, musi cofnąć się daleko w przeszłość.

Późną jesienią 2001 roku szwedzka telewizja wyemitowała serial oparty na bestsellerowej serii książek Ake Edwardsona opowiadającej o eleganckim komisarzu Eriku Winterze. W rolę Eryka Wintera wcielił się Johan Gry. Larsa Bergenhema zagrał Niklas Hjulström, Bertila Ringmara – Krister Hemriksson, Fredrika Haldersa – Lennart Jähkel, zaś Anetę Djanali zagrała Maria Kuhlberg.

Recenzje

Czy usłyszysz wołanie?

34 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 25 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
„Wołanie z oddali" to drugi tom cyklu kryminalnego Ake Edwardsona, opowiadającego o Eriku Winterze, oddanym pracy detektywie z Göteborga, w którym autor pod powierzchnią kryminałów przemyca opowieści o życiu, moralności, samotności w tłumie, a także przeszłości, która nigdy nie da o sobie zapomnieć. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.
Wygraj książkę.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...