Sprzedaż. Szybka droga do sukcesu


John Mactear

Sprzedaż. Szybka droga do sukcesu

Tłumaczenie: Michał Lipa
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: MT Biznes
44,90 33,67

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Jak szybko osiągnąć oczekiwane wyniki sprzedaży?

Głównym czynnikiem wyróżniającym twoją firmę oraz jej produkty i usługi jest zachowanie sprzedawców podczas interakcji z klientami. Potrzebne są wyjątkowe umiejętności biznesowe, doskonała zdolność komunikacji oraz umiejętność nawiązywania dobrych stosunków. Nie możesz się ograniczać do zrozumienia potrzeb klienta - powinieneś dogłębnie zrozumieć jego sytuację i zaproponować mu rozwiązanie skrojone na miarę. Z książki Sprzedaż Szybka droga do sukcesu dowiesz się, jakie umiejętności powinieneś doskonalić, aby osiągać znakomite wyniki w sprzedaży i przyspieszyć rozwój własnej kariery.

Zawiera ona:
* Sprzedaż w pigułce - zbiór odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, umożliwiający szybkie zapoznanie się z tematem
* Dziesięć najważniejszych narzędzi i technik służących rozwijaniu własnego stylu sprzedaży * Porady dotyczące kierowania zespołem - dzięki którym określisz własny styl przywództwa i stworzysz dobry zespół
* Proste listy kontrolne ułatwiające wskazanie mocnych i słabych stron oraz możliwości twoich i twojego zespołu
* Wskazówki dotyczące przyspieszenia rozwoju twojej kariery - bez względu na to, czy dopiero debiutujesz na nowym stanowisku, czy starasz się wejść na szczyt.

Jeśli nie chcesz zostać z tyłu, już dziś wkrocz na ścieżkę szybkiego rozwoju. Dodatkowe zasoby znajdziesz na stronie internetowej serii, pod adresem www.Fast-Track-Me.com.

Książki z serii Szybka droga do sukcesu to wyczerpujące poradniki umożliwiające przyspieszenie rozwoju kariery menedżera. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwić rozwijanie umiejętności niezbędnych do osiągnięcia tego celu.

Każda książka jest podzielona na cztery główne części:
* Świadomość - diagnoza obecnego stanu rzeczy oraz wskazanie działań niezbędnych dla jego poprawy
* Sprawność biznesowa - narzędzia i techniki wykorzystywane przez najskuteczniejsze zespoły
* Rozwój kariery - działania, które należy podjąć już teraz, aby nie dać się nikomu wyprzedzić
* Przybornik dyrektora - wskazówki ułatwiające dostanie się na szczyt i utrzymanie się na nim

W książkach z serii Szybka droga do sukcesu znajdziesz:
*Pierwszą dziesiątkę "Szybkiej drogi", czyli podsumowanie najważniejszych informacji *Szybkie wskazówki i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Studia przypadków *Praktyczny przewodnik rozwoju kariery - zawierający zarys celów do zrealizowania w ciągu pierwszych 10 tygodni na nowym stanowisku
*Głos eksperta - opinie najlepszych ekspertów od omawianych zagadnień

www.Fast-Track-Me.com to interaktywna strona internetowa, stanowiąca doskonałe uzupełnienie książek z tej serii. Zaloguj się już dziś, żeby od razu znaleźć się na szybkiej drodze do sukcesu!

John Mactear to starszy konsultant ds. zarządzania w firmie Mercuri International - jednej z najlepszych firm na świecie świadczących usługi doradcze z zakresu sprzedaży. W przedsiębiorstwie tym zajmuje się aktywną sprzedażą, a także przygotowywaniem warsztatów szkoleniowych z zakresu zarządzania sprzedażą dla firm działających w różnych branżach na całym świecie. Ma 25 lat doświadczenia w sprzedaży na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw lokalnych oraz międzynarodowych korporacji. Pracował w Europie, Ameryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Ponieważ przez ponad 10 lat żył i pracował w Stanach Zjednoczonych, może się pochwalić znajomością najlepszych technik sprzedaży opracowanych po obu stronach Atlantyku. Pracował jako sprzedawca, kierował międzynarodowymi zespołami sprzedażowymi i pomagał dystrybutorom klientów. Realizował również międzynarodowe przedsięwzięcia polegające na przebudowywaniu firm oraz spędził ponad 5 lat na stanowisku dyrektora ds. marketingu. Tytuł magistra uzyskał na Southampton University w roku 1981.

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...