Ponad wszystko


Nicola Yoon

Ponad wszystko

Broszurowa ze skrzydełkami
Liczba stron: 328
Wydawnictwo: Dolnośląskie
33,00 24,75

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Życie bez ryzyka wcale nie jest bezpieczne
17-letnia Maddy ma bardzo rzadkie, ale zarazem doskonale znane schorzenie - alergię wszystko. Od zawsze pozostaje uwięziona we własnym domu. Jedyne osoby, z którymi ma kontakt, to jej mama oraz pielęgniarka. Któregoś dnia do sąsiedniego domu wprowadza się Olly. Maddy może go jedynie obserwować przez okno, ale już wie, że jej życie nieodwracalnie się zmieni. I że to będzie katastrofa…
Powieść trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa"; planowana jest ekranizacja.
Dla fanów Johna Greene'a, Rainbow Rowell, Gayle Forman.
Z ilustracjami męża autorki.

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.



Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...