Kuchnia na twoich zasadach


Tara Stiles

Kuchnia na twoich zasadach

Tłumaczenie: Aleksandra Żak
Oprawa twarda
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: Vivante
Rok wydania: 2016
69,90 52,42

W sprzedaży od 2017-01-31.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Ponad 100 prostych przepisów zainspirowanych zdrowymi przysmakami z całego świata

„Zakochałam się w tej książce! Jedzenie świeżej ekologicznej żywności naprawdę zmieniło moje życie, a dzięki przepisom Tary udało mi się pozostać na tej drodze!”

Tia Mowry, amerykańska aktorka znana z serialu „Jak dwie krople czekolady”Uwolnij się od etykiet, osądów, ograniczeń i stresów związanych z jedzeniem – wyrwij się z błędnego koła przejadania się i głodówek, kar i nagród, diet i porażek i przede wszystkim baw się dobrze gotując po swojemu.


Wystarczy, że wsłuchasz się w prawdziwe potrzeby twojego ciała, pozwolisz sobie na intuicyjne podejmowanie decyzji i zrobisz kolejne kroki w tworzeniu własnych zasad:
*sprawdź, jak rozkoszować się podstawowymi smakami i komponować z nich prawdziwe uczty dla podniebienia,
*wyposaż kuchnię w zdrowe, ekologiczne produkty,
*wybierz przydatne i praktyczne akcesoria kuchenne, które uprzyjemnią Ci gotowanie,
*znajdź w twoim zapełnionym kalendarzu czas na zakupy spożywcze
…i pokochaj gotowanie według własnych zasad!

Kuchnia na twoich zasadach, zainspirowana podróżami autorki po całym świecie, tradycjami rodzinnego domu na Środkowym Zachodzie i codziennym życiem w Nowym Jorku, zawiera ponad 100 przepisów na soki, smoothie, sałatki, dania główne i desery stworzonych po to, byś promieniała, czuła się pełna energii i nasycona.

Pożegnaj się z daniami na wynos, puść wodze fantazji i ubrudź sobie ręce w kuchni!


Tara Stiles – nazwana „jogową buntowniczką” przez „New York Timesa” założycielka i właścicielka studia Strala, które uczy systemu poruszania pobudzającego do wolności i powszechnie znanego jako bezpretensjonalne, otwarte na wszystkich i bezpośrednie podejście do jogi i medytacji. Artykuły o Tarze opublikował „New York Times”, „The Times of India”, brytyjski „The Times” oraz „Dagens Nyheter”, pisało o niej także wiele znaczących krajowych i międzynarodowych czasopism.

Tara jest projektantką i twarzą linii Reebok poświęconej jodze oraz autorką trzech bestsellerów: Dieta na twoich zasadach, Slim Calm Sexy Yoga oraz Yoga Cures. Nagrała kilka DVD we współpracy z Jane Fondą, Deepakiem Choprą, Tią Mowry, Brooklyn Decker i magazynem „ELLE”. Ponadto Alliance for a Healthier Generation (Sojusz dla Zdrowszego Pokolenia), inicjatywa Billa Clintona walcząca z dziecięcą otyłością, zaangażowała Tarę w pomoc w promowaniu swojej działalności w ponad 21 tysiącach szkół biorących udział w programie.

Jane Fonda nazwała Tarę „nową twarzą fitnessu”, a magazyn „Vanity Fair” określił ją jako „najfajniejszą instruktorkę jogi wszech czasów”.

Recenzje

Moda na zdrową dietę

1 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 0 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Dieta, dieta, dieta. Już od dłuższego czasu we wszystkich księgarniach królują książki kucharskie. Wcale nie te klasyczne, ale nowoczesne, które tworzone są z myślą o zdrowym trybie życia. Mamy więc poradników, których autorzy i autorki próbują przekonać czytelnika, że mają jasną odpowiedź na wszystkie nasze pytania i problemy. Nie musimy się już martwić o zdrowie. Wszystko załatwią proste i smaczne przepisy. Bez chemii. › rozwiń tekst...

Cieszyć się gotowaniem

3 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 2 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Książki kucharskie były wydawane od zawsze, jednak obecnie mamy prawdziwe oblężenie przeróżnych poradników żywieniowych i książek kucharskich. Praktycznie każdy popularniejszy kucharz wydaje swoją książkę z przepisami. Również i celebryci poczuli możliwość zdobycia dodatkowego dochodu i również publikują swoje książki z przepisami. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...