Nie musisz się mnie bać


Joann Sfar

Nie musisz się mnie bać

Tłumaczenie: Wojciech Birek
Oprawa twarda
Liczba stron: 80
Wydawnictwo: Prószyński Media
Rok wydania: 2016
44,90 33,67

Powiadom mnie Powiadom mnie

Historia najlepszych chwil w miłości

Spotykają się, patrzą na siebie, prowadzą całonocne rozmowy, nieustannie się kochają. On ją maluje, ona cieszy się tym, że jest malowana...
Poza tym, że kreśli prawdziwy portret współczesnego związku, album twórcy „Kota Rabina” dotyka również odwiecznych problemów miłości i pytań stale pojawiających się w dziełach Joana Sfara: o sztukę, religię, przyjaźń.

Jak mówi Sfar: „Tak często zdarza nam się dzielnie znosić prawdziwe życiowe dramaty, a załamywać się z powodu głupich historii miłosnych. W ten czy inny sposób, ten komiks próbuje pokazać, jak bierzemy się w garść i odnajdujemy w sobie uśmiech”.

Joann Sfar – jeden z najważniejszych europejskich twórców komiksów. W Polsce ukazały się jego komiksy z serii „Kot Rabina” i „Sokrates. Półpies”.

Recenzje

O intrygującej parze

1 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 0 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Zarówno kiedyś, jak i dzisiaj, na półkach księgarń, do kupna konkretnej książki zachęcają nas kolorowe, różnorodne okładki. Każda zaprojektowana jest w taki sposób, by przykuć naszą uwagę i sprawić, by właśnie tę konkretną książkę, żadną inną, wziąć do ręki i kupić. Dzisiaj, poza sytuacją w księgarni, podobna zachodzi na stronach internetowych. Przewijamy oferty wydawnictw, a przed naszymi oczami przewijają się niezliczone ilości miniaturowych okładek. Jedna, wyjątkowa okładka, potrafi jednak zawołać do nas z daleka. Sprawi, że pominiemy wzrokiem 20 pozycji, a zostaniemy właśnie przy niej. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...