Dama w opałach


Karen Doornebos

Dama w opałach

Tłumaczenie: Beata Śmietana, Rafał Śmietana
Oprawa miękka
Liczba stron: 456
Wydawnictwo: Znak literanova
32,90 23,69

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Marzenia potrafią się spełniać w najmniej oczekiwany sposób

Często myślimy, że gdybyśmy urodzili się gdzie indziej, albo w innym czasie, bylibyśmy bardziej szczęśliwi. Wtedy moglibyśmy naprawdę rozwinąć skrzydła, pokazać na co nas stać!

Na przykład taka Chloe Parker. Zawsze uważała, że urodziła się dwa wieki za późno. Powinna być damą, jedną z tych, o których pisała Jane Austen, nosić piękne muślinowe sukienki, zalotnie spoglądać zza wachlarza i dumnie odrzucać awanse dżentelmenów, w oczekiwaniu na prawdziwą miłość. Tymczasem miała całkiem współczesne problemy, niezapłacone rachunki i byłego męża, który porozumiewał się z nią jedynie za pomocą smsów i e-maili.

Ale czy współczesna kobieta na pewno umiałaby przetrwać w świecie "Rozważnej i romantycznej"? Dama w opałach to opowieść przypominająca angielskie komedie romantyczne w najlepszym wydaniu. Gdyby była filmem, zagrałby w niej Hugh Grant albo Colin Firth. To historia kobiety, która na własnej skórze przekonała się, że nie wszystkie marzenia powinny się spełniać, a przysłowie: „wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma” niesie w sobie wiele prawdy.

Materiały o książce


Recenzje

Gdy komercja wkracza na salony

103 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 46 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Bardzo zgrabnie przedstawiony główny wątek, trochę z przymrużeniem oka. Tyle o warsztacie pracy autorki, ale uwaga czytelnika skupia się przede wszystkim na relacjach bohaterów. Wszyscy dobrowolnie poddali się wszechobecnej kamerze, która wdziera się nawet za drzwi toalety (czytaj: parawan), aby sprawdzić, czy uczestnik show nie łamie zasad epoki Jane Austen. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...