Spotkania z ojcem Leonem


o. Leon Knabit, Artur Sporniak

Spotkania z ojcem Leonem

Oprawa twarda
Liczba stron: 336
Wydawnictwo: Znak
34,90 24,43

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Tylko od ojca Leona dowiesz się, jak dostać się do nieba

Ojca Leona Knabita, benedyktyna z Tyńca, nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać. Duszpasterz, spowiednik, rekolekcjonista, publicysta, autor wielu książek i bohater programów telewizyjnych jest uwielbiany przez młodszych i starszych. W rozmowie z Wojciechem Bonowiczem i Arturem Sporniakiem mówi o wszystkim co najważniejsze – o młodości, miłości, rodzinie, szczęściu, starości, Kościele, sakramentach, życiu mnicha, ubóstwie, bogactwie i wielu innych rzeczach. A wszystko to okraszone anegdotami z własnego życia. Każdy czytelnik może znaleźć u ojca Leona jakąś mądrość przeznaczoną specjalnie dla niego. Książka jest wznowieniem dwóch tomów rozmów z ojcem Leonem, Schody do nieba i Od początku do końca.

Recenzje

Prosto o rzeczach trudnych

36 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 28 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Pismo Święte zbyt trudne, Katechizm Kościoła Katolickiego jakby nieprzystępny, a wszelkie dokumenty kościelne... niezrozumiałe?
Czy ty też tak masz? Chciałbyś się czegoś dowiedzieć, czujesz, że twoja dotychczasowa, podstawowa wiedza przestaje ci wystarczać i chcesz czegoś więcej? A jednocześnie jeszcze nie jesteś na tyle przygotowany by sięgnąć do „źródła" jakim jest Biblia. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...