Magdalena Żelazowska

Magdalena Żelazowska urodziła się w 1984 roku. Autorka pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego. Na stałe, od 10 lat mieszka w Warszawie. Z wykształcenia jest tłumaczką i językoznawcą. Odnalazła się w zawodzie marketingowca. Pokochała pisanie i stała się autorką ciekawych książek. Jest też świetną dziennikarką, piszącą reportaże podróżnicze.

Magdalena Żelazowska – słoiki


Autorka debiutowała powieścią obyczajową „Zachłanni”. To książka opisująca przyjeżdżających do miasta, ludzi, którzy opuszczają rodzinne miejscowości. Dla jednych to ogromna szansa, dla innych ucieczka przed szarą rzeczywistością. Pisarka korzysta z własnego doświadczenia. Też przyjechała z obcego miasta do stolicy. Inne dzieła Magdaleny Żelazowskiej to między innymi „Nowy Jork. Opowieści o mieście”. W swojej książce opisuje miasto, jej mieszkańców i ich mentalność. Jest to rodzaj spaceru z autorką. Inne dzieła to: „Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata”, „Hotel Bankrut”.

Blogerka, podróżniczka


Magdalena Żelazowska tworzy książki podróżnicze. Doskonale odnajduje się w roli autora literatury podróżniczej. Najświeższe informacje dotyczące pisarki i jej podróży można odnaleźć na podróżniczym blogu www.zgubsietam.pl. W swoim dorobku ma również felietony i artykułu pisane dla miesięcznika „Poznaj Świat”. Współpracuje z Wirtualną Polską.

Lista książek: Magdalena Żelazowska

Nowość

64,90 zł

37,47 zł

44,90 zł

Americana To co najlepsze w USA - Magdalena Żelazowska | mała okładka
-37 %

Americana To co najlepsze w USA

Magdalena Żelazowska

6.8 / 10 (203 ocen)

54,90 zł

34,67 zł

Nowy Jork. Opowieści o mieście
 - Magdalena Żelazowska | mała okładka
-42 %

Nowy Jork. Opowieści o mieście

Magdalena Żelazowska

7.0 / 10 (367 ocen)

54,90 zł

31,69 zł

Hotel Bankrut - Magdalena Żelazowska | mała okładka

Hotel Bankrut

Magdalena Żelazowska

6.8 / 10 (102 ocen)

36,99 zł

Zachłanni - Magdalena Żelazowska | mała okładka

Zachłanni

Magdalena Żelazowska

5.9 / 10 (202 ocen)

34,99 zł