Paul Auster

Paul Auster

Paul Auster, jeden z największych współczesnych pisarzy, wielokrotnie nagradzany autor bestsellerowych książek, m.in. "Trylogii nowojorskiej", "Niewidzialnego", "Człowieka w ciemności", oraz twórca takich filmów, jak "Dym", "Brooklyn Boogie" i "Lulu na moście". Jego książki zostały przetłumaczone na trzydzieści pięć języków. Obecnie mieszka na Brooklynie w Nowym Jorku.

fot. Lotte Hansen 

Lista książek

4 3 2 1 - Paul Auster | mała okładka
-32 %

4321

Paul Auster

Co sprawia, że jesteśmy, kim jesteśmy? Przeznaczenie czy przypadek? Precyzyjnie skonstruowana i pełna pasji monumentalna powieść mistrza literatury amerykańskiej stanowi próbę odpowiedzi na pytanie o istotę życia.

Więcej

59,90 zł

40,73 zł

Dziennik zimowy

Paul Auster

„Dziennik zimowy” to swoista antybiografia wybitnego artysty, w której Auster buduje intymną więź z czytelnikiem. Tworzy przejmujący wszechświat fizycznych doznań rozkoszy i bólu.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Tu i teraz. Listy 2008–2011

Paul Auster, John Maxwell Coetzee

Choć tak bardzo różnią się od siebie, w listach rozmawiają o wszystkim, co dla nich ważne – począwszy od sportu poprzez kryzys finansowy, filozofię i politykę, małżeństwo i miłość, ojcostwo, kazirodztwo, na sztuce i śmierci skończywszy.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł

Trylogia nowojorska - Paul Auster  | mała okładka
-32 %

Trylogia nowojorska

Paul Auster

Najbardziej tajemnicze dzieło Paula Austera. Nowy Jork - mroczne i tajemnicze miasto, którego ulicami przemykają postaci uwikłane w ciąg nierzeczywistych zdarzeń i przedziwne śledztwa. Zagadkowe piękne kobiety i mężczyźni, którzy nie potrafią ich kochać.

Więcej

37,90 zł

25,77 zł

Sunset Park

Paul Auster

Pulsujący emocjami świat Nowego Jorku. Miles musiał zniknąć bez słowa i zerwać kontakty z rodziną. Pilar, młoda i zmysłowa Kubanka, marzy o tym, by opuścić dom rodzinny. Przypadkowe spotkanie w parku łączy ich dwa zupełnie odrębne światy.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł