Piotr Rowicki

Lista książek

Wszystko przez Amandę

Piotr Rowicki

Tak, wszystko przez nią, bo to ona ma sto pomysłów na minutę, z których jeden sprawia, że znika niania, a kolejny - że Amanda wraz z bratem trafiają do innej czasoprzestrzeni. Znalezienie się w wirze wydarzeń nie z tego świata nie przeszkadza rodzeństwu w dalszych kłótniach.

Więcej

29,90 zł

Mity greckie

Piotr Rowicki

Więcej

17,00 zł

Przed górami, przed lasami czyli bajki dla dorosły

Piotr Rowicki

Temu, kto przeczytał bajki Piotra Rowickiego i rozczarował się nimi, wydawca zwróci stracony czas. Nie jest to żaden chwyt reklamowy, lecz sposób - nawet za taką cenę - wyrażenia przekonania o wartości książki złożonej w ręce Czytelnika.
Wydawca

Więcej

14,00 zł

16.10 do Bergamo - Piotr Rowicki | mała okładka
-42 %

16.10 do Bergamo

Piotr Rowicki

Matka Lidki pracuje w Bergamo we Włoszech. Co kilka miesięcy odjeżdża tam autobusem o 16.10, a Lidka zostaje w Cebulówce, zaczyna tęsknić i czekać na kolejny przyjazd mamy. Kiedy dziadka, jedynego opiekuna dziewczyny, zabiera pogotowie, a wiedźma z opieki społecznej razem z policjantką zastanawiają się nad losem eurosieroty, Lidka wieje. Cudem udaje jej się dostać do Bergamo. Szuka matki.
Sensacyjna powieś[...]

Więcej

24,90 zł

14,44 zł

Księga baśni i bajek Niezapomniane opowieści - Piotr Rowicki | mała okładka
-41 %

Księga baśni i bajek Niezapomniane opowieści

Piotr Rowicki

Oto wielka księga baśni i bajek z całego świata, znanych i lubianych przez wszystkie dzieci. Znajdziecie w niej klasyczne opowieści: Czerwonego Kapturka, Calineczkę, Dziewczynkę z zapałkami, Piernikowego ludzika, Pasterkę i kominiarczyka, Księżniczkę na ziarnku grochu, Dzikie łabiędzie oraz wiele innych.

Więcej

49,99 zł

29,56 zł

Jeżynka idzie do szkoły - Piotr Rowicki | mała okładka
-39 %

Jeżynka idzie do szkoły

Piotr Rowicki

Prześmieszna książka o przygodach 5,5 letniej dziewczynki o "smacznym" imieniu Jeżynka. Zwariowane historie, dużo humoru i świetna zabawa przy czytaniu. Cześć, pamiętacie mnie ? Jestem Jeżynka. Ta sama z którą ciągle są kłopoty, tyle że trochę starsza. O całe półtora roku. W takich przypadkach mówi się, że człowiek posunął się w latach albo że nadgryzł go ząb czasu. Co mogłam poradzić, jako siedmiolatka mus[...]

Więcej

16,90 zł

10,25 zł