Wiktor Noczkin

Wiktor Noczkin urodził się w 1966 roku w Charkowie (wówczas ZSRR), spędził tam swoje dzieciństwo i młodość. Życie zawodowe rozpoczął jako inżynier i projektant dźwigów rozsyłanych na cały świat.

Swoją przygodę z pisaniem rozpoczął dopiero w latach 90., po upadku Związku Radzieckiego. W 2001 roku został zmuszony do wyjazdu za granicę i dopiero w Niemczech mógł opublikować swoje teksty, tam również podpisał swój pierwszy kontrakt z rosyjskim wydawcą książek.

Jego "Ślepa plama" to pierwsza rosyjskojęzyczna książka z uniwersum S.T.A.L.K.E.R przetłumaczona na język polski.

Lista książek

Wektor zagrożenia - Wiktor Noczkin | mała okładka
-32 %

Wektor zagrożenia

Wiktor Noczkin

Drugi tytuł z universum Survarium, który pojawia się w serii Fabryczna Zona. Serii, która podbiła serca i umysły tysiecy czytelników.
Włóczęga Aleks wbrew swej woli wplątuje się w poszukiwanie sekretów porzuconych laboratoriów naukowych. Naprzeciw siebie stają oddziały Czarnego Rynku oraz Armii Odrodzenia, chcące posiąść na własność odpowiedź na zagadkę z przeszłości… Ale tej samej odpowiedzi poszukuje też [...]

Więcej

37,90 zł

25,82 zł

Lichwiarz

Wiktor Noczkin

Gdy zapada zmrok, miasto układa się do snu. Jednak co ciekawsza część establishmentu dopiero się wtedy budzi…
Siedzący w swoim skromnym kantorku Kulawy chce tylko jednego: mieć święty spokój. Niestety, nie to jest mu pisane, gdy dwóch hersztów potężnych gangów rzuca się sobie do gardeł, a pradawna legenda o przeklętym skarbie z Siedmiu Wież ożywa dosłownie na jego oczach.
Dodajmy do tego chylące się ku upad[...]

Więcej

39,90 zł

28,92 zł

Łańcuch pokarmowy - Wiktor Noczkin | mała okładka
-32 %

Łańcuch pokarmowy

Wiktor Noczkin

Ślepy obiecywał sobie, że już nigdy więcej. Że to koniec, że on ze stalkerstwem skończył.
Ale zawsze jest ten ostatni raz.
Duża polityka z Dużej Ziemi wlewa się do Zony i stawia wszystko na głowie. Bandyci z wysypiska, zabójca z wielkiego miasta, Stwór z zapomnianego laboratorium... a w oku cyklonu nasz bohater, jak zwykle trochę zagubiony, ale z uśmiechem na ustach i głową pełną dykteryjek.
Po raz kolejny [...]

Więcej

39,90 zł

27,17 zł

S.T.A.L.K.E.R. Ślepa plama - Wiktor Noczkin | mała okładka
-32 %

S.T.A.L.K.E.R. Ślepa plama

Wiktor Noczkin

Pierwsza rosyjskojęzyczna powieść z uniwersum S.T.A.L.K.E.R. przetłumaczona na język polski.
Tajemniczy sektor Zony.
Ślepy jest chyba jednym z najbardziej pechowych stalkerów. A jednak to właśnie jemu zaproponowano, by został przewodnikiem wybitnego uczonego Dietricha van de Meera.
Dietrich nie płaci nazbyt hojnie i porywa się na niemalże samobójcze ryzyko – ale Ślepy, szczerze mówiąc, nie za bardzo ma w c[...]

Więcej

39,90 zł

27,17 zł

Czerep mutanta - Wiktor Noczkin | mała okładka
-32 %

Czerep mutanta

Wiktor Noczkin

Nowe przygody stalkera Ślepego
Zona skrywa niejedną tajemnicę – czasami nie wystarczy do jej odkrycia intuicja czy logika, a wtedy przydaje się ślepy traf. Czego jak czego, ale tego stalkerowi Ślepemu jego Fortuna nie szczędzi.
Próbujący odpocząć u rodziny na Dużej Ziemi stalker trafia wbrew swej woli w sam środek szeroko zakrojonej operacji, realizowanej rękami najemników, ale stworzonej przez samych Gosp[...]

Więcej

39,90 zł

27,17 zł

Oczy diabła - Wiktor Noczkin | mała okładka
-32 %

Oczy diabła

Wiktor Noczkin

Nigdy nie wydany w oryginale, a przetłumaczony na polski "czwarty tom trylogii" o Ślepym.

Żenia Pietrowna wpadła na genialny pomysł i okradła bank. Sprytnie, bezpiecznie i bez ofiar. Niestety, obrobiła z pieniędzy niewłaściwych ludzi i teraz musi na jakiś czas zniknąć z miasta. Musi tak bardzo, że przyłączenie się do ekspedycji ruszajacej do czarnobylskiej strefy zamkniętej staje się całkiem bezpieczniej[...]

Więcej

39,90 zł

27,17 zł

Ślepa plama S.T.A.L.K.E.R

Wiktor Noczkin

Ślepy jest chyba jednym z najbardziej pechowych stalkerów; jednak to właśnie jemu zaproponowano, by został przewodnikiem wybitnego uczonego Dietricha van de Meera.
Dietrich nie płaci zbyt hojnie i porywa się na niemalże samobójcze ryzyko - ale Ślepy, szczerze mówiąc, nie za bardzo ma w czym przebierać. Wspomagani przez Kostika- byłego specnazowca, ukraińskiego Terminatora - wyruszają w Zonę.[...]

Więcej

39,90 zł