Wiktor Noczkin

Wiktor Noczkin urodził się w 1966 roku w Charkowie (wówczas ZSRR), spędził tam swoje dzieciństwo i młodość. Życie zawodowe rozpoczął jako inżynier i projektant dźwigów rozsyłanych na cały świat.

Swoją przygodę z pisaniem rozpoczął dopiero w latach 90., po upadku Związku Radzieckiego. W 2001 roku został zmuszony do wyjazdu za granicę i dopiero w Niemczech mógł opublikować swoje teksty, tam również podpisał swój pierwszy kontrakt z rosyjskim wydawcą książek.

Jego "Ślepa plama" to pierwsza rosyjskojęzyczna książka z uniwersum S.T.A.L.K.E.R przetłumaczona na język polski.

Lista książek

Wektor zagrożenia - Wiktor Noczkin | mała okładka
-28 %

Wektor zagrożenia

Wiktor Noczkin

Drugi tytuł z universum Survarium, który pojawia się w serii Fabryczna Zona. Serii, która podbiła serca i umysły tysiecy czytelników.
Włóczęga Aleks wbrew swej woli wplątuje się w poszukiwanie sekretów porzuconych laboratoriów naukowych. Naprzeciw siebie stają oddziały Czarnego Rynku oraz Armii Odrodzenia, chcące posiąść na własność odpowiedź na zagadkę z przeszłości… Ale tej samej odpowiedzi poszukuje też [...]

Więcej

37,90 zł

27,43 zł

Lichwiarz

Wiktor Noczkin

Gdy zapada zmrok, miasto układa się do snu. Jednak co ciekawsza część establishmentu dopiero się wtedy budzi…
Siedzący w swoim skromnym kantorku Kulawy chce tylko jednego: mieć święty spokój. Niestety, nie to jest mu pisane, gdy dwóch hersztów potężnych gangów rzuca się sobie do gardeł, a pradawna legenda o przeklętym skarbie z Siedmiu Wież ożywa dosłownie na jego oczach.
Dodajmy do tego chylące się ku upad[...]

Więcej

39,90 zł

30,23 zł

Łańcuch pokarmowy

Wiktor Noczkin

Ślepy obiecywał sobie, że już nigdy więcej. Że to koniec, że on ze stalkerstwem skończył.
Ale zawsze jest ten ostatni raz.
Duża polityka z Dużej Ziemi wlewa się do Zony i stawia wszystko na głowie. Bandyci z wysypiska, zabójca z wielkiego miasta, Stwór z zapomnianego laboratorium... a w oku cyklonu nasz bohater, jak zwykle trochę zagubiony, ale z uśmiechem na ustach i głową pełną dykteryjek.
Po raz kolejny [...]

Więcej

39,90 zł

34,42 zł

S.T.A.L.K.E.R. Ślepa plama - Wiktor Noczkin | mała okładka
-28 %

S.T.A.L.K.E.R. Ślepa plama

Wiktor Noczkin

Pierwsza rosyjskojęzyczna powieść z uniwersum S.T.A.L.K.E.R. przetłumaczona na język polski.
Tajemniczy sektor Zony.
Ślepy jest chyba jednym z najbardziej pechowych stalkerów. A jednak to właśnie jemu zaproponowano, by został przewodnikiem wybitnego uczonego Dietricha van de Meera.
Dietrich nie płaci nazbyt hojnie i porywa się na niemalże samobójcze ryzyko – ale Ślepy, szczerze mówiąc, nie za bardzo ma w c[...]

Więcej

39,90 zł

28,87 zł

Czerep mutanta - Wiktor Noczkin | mała okładka
-28 %

Czerep mutanta

Wiktor Noczkin

Nowe przygody stalkera Ślepego
Zona skrywa niejedną tajemnicę – czasami nie wystarczy do jej odkrycia intuicja czy logika, a wtedy przydaje się ślepy traf. Czego jak czego, ale tego stalkerowi Ślepemu jego Fortuna nie szczędzi.
Próbujący odpocząć u rodziny na Dużej Ziemi stalker trafia wbrew swej woli w sam środek szeroko zakrojonej operacji, realizowanej rękami najemników, ale stworzonej przez samych Gosp[...]

Więcej

39,90 zł

28,87 zł

Oczy diabła - Wiktor Noczkin | mała okładka
-28 %

Oczy diabła

Wiktor Noczkin

Nigdy nie wydany w oryginale, a przetłumaczony na polski "czwarty tom trylogii" o Ślepym.

Żenia Pietrowna wpadła na genialny pomysł i okradła bank. Sprytnie, bezpiecznie i bez ofiar. Niestety, obrobiła z pieniędzy niewłaściwych ludzi i teraz musi na jakiś czas zniknąć z miasta. Musi tak bardzo, że przyłączenie się do ekspedycji ruszajacej do czarnobylskiej strefy zamkniętej staje się całkiem bezpieczniej[...]

Więcej

39,90 zł

28,87 zł

Ślepa plama S.T.A.L.K.E.R

Wiktor Noczkin

Ślepy jest chyba jednym z najbardziej pechowych stalkerów; jednak to właśnie jemu zaproponowano, by został przewodnikiem wybitnego uczonego Dietricha van de Meera.
Dietrich nie płaci zbyt hojnie i porywa się na niemalże samobójcze ryzyko - ale Ślepy, szczerze mówiąc, nie za bardzo ma w czym przebierać. Wspomagani przez Kostika- byłego specnazowca, ukraińskiego Terminatora - wyruszają w Zonę.[...]

Więcej

39,90 zł