Przeżyj kolejną niezapomnianą przygodę z Benem Kaen’em. Przenieś się do czasów potęgi starożytnego Rzymu i zakosztuj krwi w bitwie z Germanami. Dołącz do żołnierzy ocalałych po jednej z największych klęsk militarnych imperium rzymskiego. Czy uda im się pokonać wroga i ocalić honor legionu? Nikt tak nie ożywia czasów bohaterów, jak bestsellerowy autor „Zapomnianego legionu” i „Hannibala”.

Cesarskie orły. Insygnium

Tylko na znak.com.pl

49,99 zł

POKONANA ARMIA
14 rok n.e. Mija pięć lat od tragicznej bitwy, w której trzy rzymskie legiony zostały starte w pył przez Germanów. I chociaż kości 15 000 żołnierzy imperium bieleją w Teutoburskim Lesie, nie wszyscy oni zginęli w tej krwawej zasadzce.

ZEMSTA CENTURIONA
Zdegradowany, poznaczony bliznami i wiedziony żądzą zemsty centurion Tullus i jego legioniści znów stają do walki. Mają przeciwko sobie tysiące barbarzyńców pod wodzą charyzmatycznego wodza Arminiusza, który teraz marzy tylko o jednym. Zmiażdżyć Rzymian po raz drugi.

ODZYSKAĆ ORŁA
Orzeł należący do nieistniejącego już legionu Tullusa jest nadal w rękach wroga. To dla żołnierza największa hańba. Gdy rusza rzymska wyprawa odwetowa, jego odzyskanie wydaje się bliskie. Równie blisko są jednak Arminiusz i jego dzicy wojownicy. Tullus wraz z towarzyszami muszą teraz walczyć zaciekle jak nigdy przedtem, by uratować przynajmniej życie.

Ben Kane powraca z kolejną trzymającą w napięciu serią. Insygnium, druga część trylogii Cesarskie orły, to opowieść o losach żołnierzy ocalałych po jednej z największych klęsk militarnych imperium rzymskiego w historii i krwawym odwecie, który Rzymianie zgotowali Germanom.


46,99 zł

31,95 zł

46,90 zł

31,89 zł

46,90 zł

31,89 zł

46,90 zł

31,89 zł

49,90 zł

33,93 zł

49,90 zł

33,93 zł