Jesienne wieczory z Marią Nurowską

62 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 46 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Nowa książka Marii Nurowskiej. Nie ma nic lepszego na długie jesienne wieczory. Już w tym tygodniu będzie u mnie. Po przeczytaniu na pewno napiszę coś więcej.

› rozwiń tekst...

"Wariatka z Komańczy" - najbardziej wyczekiwana książka tej jesieni

52 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 38 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Uwielbiam takie niespodzianki, kiedy wchodzę na dział zapowiedzi w mojej ulubionej księgarni internetowej znak.com.pl i widzę zapowiedź nowej książki mojej ulubionej autorki. Można by powiedzieć takie rzeczy się zdarzają, ale tylko w przypadku książek Marii Nurowskiej przeszywa mnie dreszcz zupełnie niespotykanych emocji. Oby i tak było w przypadku książki „Wariatka z Komańczy”.

› rozwiń tekst...

Nowa książka z Bukowiny

51 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 46 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Chciałabym kiedyś odwiedzić jej pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej i w przerwie w lekturze książek Marii Nurowskiej móc porozmawiać z pisarką! Myślę, że byłoby to niezapomniane przeżycie. Mam nadzieję, że moje marzenie się kiedyś spełni.

› rozwiń tekst...

To będzie wyjątkowa książka!

55 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 46 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Maria Nurowska to wyjątkowa dla mnie pisarka. Wydaje mi się, że wyjątkowa będzie również jej nowa książka. Zawsze dotyka trudnych problemów, a jej książki pozostawiają ślad w człowieku, nawet na długo po ich przeczytaniu. Ma nadzieję, ze i tak będzie również tym razem. Premiera już 20 października, więc wkrótce się przekonam.

› rozwiń tekst...

Już wkrótce nowa książka Marii Nurowskiej

51 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 43 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Cieszę się, że już wkrótce zostanie wydana nowa książką Marii Nurowskiej. Nie mogłam się jej doczekać. Tym bardziej, że będzie można ją kupić na znak.com.pl – w mojej ulubionej księgarni.

› rozwiń tekst...