5 sekund Junior - gra planszowa -  | okładka

5 sekund Junior - gra planszowa

EAN: 5900511011388
Tytuł oryginalny: 5 sekund Junior - gra planszowa
Cena katalogowa: 85,00 zł

85,00 zł 60,71 zł

Produkt niedostępny

Opis

Daj się ponieść zabawię i wykorzystać dobrze swoje 5 sekund w specjalnym wydaniu kultowej gry doskonałej dla najmłodszych graczy!

Czy jesteś w stanie wymienić smaki dżemu mając jedynie 5 sekund? Jak poradzisz sobie z presją czasu? Twoi przeciwnicy czekają aż się potkniesz, a musisz podać odpowiedź bez zastanowienia.

Często odpowiedzi podane przez Ciebie będą bezsensowne, dziwaczne lub śmieszne w chwili gdy czas zostaje odliczany za pomocą kulek w spirali czasomierza.

Zastnawiasz się czy poprawnie odpowiedziałeś na zadane pytanie? Inni to ocenią.
Pytanie jest zbyt trudne? W każdej chwili możesz wykorzystać kartę ,,Zamiany’’ lub ,,Czasu’'.
Wygrywa ten kto dotrze jako pierwszy do pola z napisem META.


Pudełko zawiera: 354 karty z pytaniami (708 pytań), 18 kart "Czas", 18 kat "Zmiana", 6 pionków, specjalny czasomierz, plansza, pudełko na karty, instrukcje.

Prezentacja i zasady gry na kanale: Zabawkowicz.pl - zabawki dla dzieci

Facebook wydawcy

Instagram wydawcy

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Swietna gra nie tylko dla dzieci.

2019-07-24
Idealna gra, dla osób pragnących wspaniale spędzić rodzinny czas. Spełnia moje wszystkie oczekiwania, ponieważ bawi i uczy jednocześnie. 5 sekund to gra, w której pytania potrafią zaskoczyć co równa się pobudzeniem myślenia oraz rozwijaniem kreatywności przy dużej dawce śmiechu.

Fajna gra

2019-07-24
Podoba mi się opcja, że pytania są dostosowane do wielu dziecka. Nie sądziłam nawet, że pod presją czasu tak łatwo zapomnieć języka w gębie! ; ) Polecam, 5 sekund Junior to idealna gra dla całej rodziny!

Gwarancja dobrej zabawy.

2019-07-24
Świetna gra, mam jedno dziecko w wieku 6 lat, a drugie w niedawno skończyło 9 i mogę powiedzieć, że dwójka moich urwisów bawiła się bardzo dobrze wraz z nami i dziadkami. Było dużo śmiechu i cieszy mnie ze istnieje gra zmuszająca do myślenie równocześnie będąc wspaniałą rozrywka.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.