Liberator - gra planszowa -  | okładka

Liberator - gra planszowa

EAN: 5918215002434

Cena katalogowa: 49,90 zł

49,90 zł 31,13 zł

Oszczędzasz 18,77 zł
-38 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

Opis

Liberator to dodatek do gry Mali powstańcy, której tematem przewodnim jest Harcerska Poczta Polowa. Mali powstańcy to gra, w której gracze muszą dostarczyć powstańcze meldunki. Liberator, natomiast, urozmaica grę o nowe zadania, tj: zdobywanie zasobników z bronią i lekami zrzucanymi z samolotów oraz roznoszenie cywilnej poczty.
Gra wprowadza młodych graczy w tematykę powstania warszawskiego, nie zawiera elementów przemocy.

Do gry dołączona jest figurka samolotu "Liberator".

Liczba graczy: 2-4
Czas rozgrywki: 30 min
Wiek: 8-108 lat

Gra polecana przez ZHP i Muzeum Powstania Warszawskiego.

Galeria

Facebook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

zasłużone 10/10

2019-07-30
Dawno nie spotkałem się z dodatkiem do gry, który aż tak by mi się spodobał. Grałem u znajomych właśnie w Małych powstańców z tym dodatkiem i spodobało mi się to na tyle, że mimo, że dotąd rezygnowałem z kupowania dodatków nie mogłem przejść obok tego obojętnie. Naprawdę świetna robota. Majstersztyk w swojej dziedzinie. Wykonany rzetelnie, widać, że ktoś poświęcił masę czasu na dopracowanie szczegółów. Figurka też jest super! Znalazłem dla niej honorowe miejsce :)

Polecam!

2019-07-30
To nasza ulubiona gra rodzinna. Dzieciaki już dawno dały się co do niej przekonać, z żoną było gorzej, lecz i gdy to w końcu się udało wszyscy jesteśmy zapalonymi graczami. Spędzamy tak wspólnie każdy weekend i uważam, że nie ma nic lepszego. A jeśli chodzi o dodatek... Nie popsuł gry, nie utrudnił jej, a po prostu ją wzbogacił, czyli wykonał dokładnie to, o co chodziło.

Śwetny dodatek

2019-07-30
Liberator, co najważniejsze to nie osobna gra, ale dodatek do Małych Powstańców. Moim skromnym zdaniem bardzo zresztą udany. Pojawia się dodatkowy element, jeśli chodzi o planowanie naszych ruchów. Ponadto zdecydowanie lepiej zorganizowane jest poruszanie po planszy. Gra z pewnością nie stała się trudniejsza po dołączeniu go gry dodatków. Na pewno jednak jest ciekawsza, co oczywiście działa na jej korzyść. Ja dodatkiem jestem zachwycony. Gorzej jest z tą figurką, bo jednak mimo, iż jest to świetny bajer, to nadal to tylko bubel. Wielka szkoda, że nie można kupić wersji (odpowiednio tańszej) właśnie bez figurki.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.