Zakazana Wyspa - gra planszowa -  | okładka

Zakazana Wyspa - gra planszowa

EAN: 5908310266251
Cena katalogowa: 89,95 zł

89,95 zł 71,28 zł

Produkt niedostępny

Opis

Dawno, dawno temu Zakazana Wyspa była odludnym azylem dla starożytnego imperium Archean. Jeśli wierzyć legendom Archeanie mieli moc kontroli 4 najpotężniejszych żywiołów świata: wody, ognia, wiatru i ziemi, a do ich kontrolowania używali 4 świętych przedmiotów: Kryształu Ognia, Posążka Wiatru, Kielicha Oceanu oraz Kamienia Ziemi.

Gdyby nieodpowiednie osoby dostały w swoje ręce te skarby, skutki mogłyby być katastrofalne, dlatego Archeanie ukryli je na Zakazanej Wyspie. Gdyby ktokolwiek spróbował wykraść ukryte tam przedmioty, wsypa miała zatonąć. Minęły steki lat od kiedy imperium upadło, a Zakazana Wyspa pozostała nieodkryta… aż do dziś. Czy wasz zespół odważnych bohaterów zdoła odszukać i zabrać skarby, nie tracąc przy tym życia?

Zakazana Wyspa to kooperacyjna gra przygodowa dla 2 do 4 osób. Gracze zamieniają się w poszukiwaczy przygód, którzy próbują odkryć tajemnice wyspy i znaleźć skarby. Tylko jeśli będziecie zgodnie współpracować może uda się wam powstrzymać wyspę przed zatonięciem.

Jak już uda się wam zdobyć skarby, musicie dostać się do Przystani Głupców i stamtąd uciec helikopterem, nim Wyspę zaleje woda.

Zakazana Wyspa to pełna emocji gra, pięknie zilustrowana, pełna innowacyjnych zasad i zaskakująca w każdej rozgrywce. To jedna z tych gier, które natychmiast wytwarzają elektryzującą atmosferę, napięcie i niesłabnące emocje!

Liczba graczy: 2-4 osoby
Wiek: od 8 lat
Czas gry: ok. 30 minut

Zawartość pudełka:
28 Kart Skarbów
24 Karty Zalania
6 Kart Śmiałków
24 dwustronne pola Wyspy
6 pionków
4 figurki skarbów (Kamień Ziemi, Posążek Wiatru, Kryształ Ognia, Kielich Oceanu)
1 Wodomierz
1 znacznik Poziomu Wody

Galeria

Profil producenta w serwisie Facebook

Profil producenta w serwisie Instagram

Jak grać?

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Świetne wykonanie

2019-07-25
Bardzo duży plus za wykonanie elementów gry, bo zrobione są z zaskakującą precyzją. Aż miło grać, tak dobrze wykonanymi kartami. Zasady gry są zrozumiałe, rozgrywka to jakieś 30-40 minut, a każda nowa runda zaskakuje czymś nowym.

Kooperacja

2019-07-25
Gra, która wymaga bardzo dobrej współpracy międzyludzkiej i kooperacji, więc nadaje się idealnie na integrację. Zabawa, śmiech i dreszczyk emocji, gdy podnosi się poziom wody - gwarantowane!

Wciąga

2019-07-25
Gra, która wciąga, choć wydawać by się mogło, że nie może wzbudzić emocji i wciągnąć coś na pozór tak nieskomplikowane. Ale gwarantuje, iż zabawa jest przednia i nie będziecie w stanie się oderwać nawet na sekundę.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.