Gra w kolory - Marzena Rogalska | okładka
Znak

Gra w kolory Marzena Rogalska

Oprawa miękka z AUTOGRAFEM!

Liczba stron: 400

Wydawnictwo: Znak

Cena katalogowa: 36,90 zł

Inne wydania

Oprawa miękka

więcej

36,90 zł


Opis

EDYJA LIMITOWANA Z AUTOGRAFEM!

>

Jak kot, który żyje siedem razy, Agata po raz kolejny zaczyna na nowo.

Po dotkliwej stracie Agata dochodzi do siebie pod troskliwą opieką najbliższych. Kiedyś podzieliła się z nimi swoimi snami. Ale czy pojawi się ktoś, kto zechce dzielić z nią życie? I czy ona, targana wątpliwościami, będzie na to gotowa?

Aby być szczęśliwym, trzeba zrozumieć siebie. Marzena Rogalska poruszająco opowiada o wewnętrznym dojrzewaniu Agaty, odkrywa jej rodzinne tajemnice i pokazuje, że każdy może zmierzyć się z demonami zapomnianej i wypartej przeszłości. Trzeba tylko odwagi i… niewielkiej pomocy przyjaciół!


Marzena Rogalska – dziennikarka z powołania, tak jak bohaterka jej powieści, potrafi rozmawiać z ludźmi, ale nade wszystko umie ich słuchać. W Grze w kolory, drugiej części znakomicie przyjętej Wyprzedaży snów, przekonuje, że od bolesnej przeszłości nie warto uciekać. Lepiej stawić jej czoła i z nową siłą ruszyć przed siebie.

Literatura dla kobiet z rabatem do 55%

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powieść o dojrzewaniu emocjonalnym...

2019-01-29 Marzena Rogalska jest dziennikarką, która potrafi słuchać i rozmawiać z ludźmi. Cecha ta łączy ją z główną bohaterką "Gry w kolory", Agatą.

"Gra w kolory" to kolejna po "Wyprzedaży snów"opowieść o Agacie. Jest równie ciekawa i świetnie napisana.

Główna bohaterka próbuje się pozbierać po wielkiej stracie. Na szczęście nie jest w życiu sama, przyjaciele dodają jej nadziei, otuchy i siły. Mnie najbardziej zaintrygowały w tej historii sekrety sprzed lat i tajemnice rodzinne Agaty. Ten wątek wzbudził moje zainteresowanie i na nim się skupiłam, zagłębiając się w lekturze.

Marzena Rogalska doskonale operuje słowem. Czytelnik oddaje się w jej ręce, ponieważ tworzona przez nią fabuła i wykreowani bohaterowie budzą w nim sympatię i dają poczucie bezpieczeństwa. Chcemy wierzyć w moc przyjaźni, w dobro, które powraca. Chcemy mieć nadzieję, że przeszłość, nawet najbardziej trudna i skomplikowana, to jednak tylko i wyłącznie przeszłość. Warto poznać prawdę, nawet najbardziej bolesną, bo jak inaczej mamy coś zmienić w naszym życiu na lepsze? Jak iść dalej, do przodu, gdy nie rozliczyliśmy się jeszcze z tym, co było? Gdy nie znamy odpowiedzi na pytania sprzed lat?

"Gra w kolory" to fascynująca opowieść o dorastaniu. O przyjaźni. O miłości. O wybaczaniu. O uczuciu dziecka do rodzica i rodzica do dziecka. O tęsknocie. O życiu po prostu, które składa się z całej palety barw. Zarówno z jasnych, słonecznych, jak i z tych mniej radosnych.

Historia ta ujmuje, chwyta za serce, ponieważ jest przepięknie opowiedziana, z wyczuciem i ciepłem mówi o prawdziwej rodzicielskiej trosce i miłości, której nie da się porównać z żadną inną. Tak może kochać tylko rodzic...

W tej książce nic nie jest proste ani łatwe, a pozory zmylą niejednego...

Całość polecam! Premiera w Walentynki. Myślę, że to może być całkiem przyjemny prezent na Dzień Zakochanych!

0 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 0 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Świetne pióro

2019-01-29 Tak jak Agata, niegdyś mieszkałam w Krakowie i choć lubię miejsce, gdzie jestem teraz, to niesamowicie miło wraca mi się do tego miasta w literackich wędrówkach. Marzena Rogalska świetnie mi w tym pomogła. Kraków opisany w jej powieści jest tak magiczny, jak go zapamiętałam. Wszystkie te poukrywane uliczki, małe kina, aleje... Świetna książka, do której mam duży sentyment. Mam nadzieję, że seria o Agacie nie skończy się na tej powieści. Mam dużą przyjemność z czytania wszystkiego, co wychodzi spod ręki dziennikarki. Czekam na więcej!
0 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 0 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Książkowa terapia

2019-01-28 Muszę przyznać, że ,,Gra w kolory" to pierwsza książka Marzeny Rogalskiej jaką czytałam. Niestety nie miałam okazji sięgnąć po poprzednią, pierwszą część historii Agaty, którą poznajemy w Grze. Bardzo żałuję, bo znana dziennikarka kompletnie porwała mnie swoją historią. Już od początkowych scen, widzianych oczami dziecka wiedziałam, że to coś na co mam teraz czytelniczego smaka. To pełna emocji i wyrazistych postaci opowieść o sile przyjaźni i solidarności. Nie brakuje tu jednak momentów trudnych, dawnych tajemnic do odkrycia, poradzenia sobie ze stratą i problemów do rozwiązania. Jest to bardzo ciepła, zabawna i dynamiczna opowieść, przez którą mknie się strona po stronie. W dodatku Marzena Rogalska ma świetne pióro, umie doskonale poprowadzić fabułę tak, by nie przestawać intrygować czytelnika, a zarazem dodać mu otuchy i wiary w siebie. Pozostawiła we mnie wiele pozytywnych emocji, działa terapeutycznie i doładowuje energię! Polecam : )

 

0 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 0 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.