Zagadka Bourne’a - Eric Lustbader | okładka
Burda Publishing Polska

Zagadka Bourne’a Eric Lustbader

Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-07-29

ISBN: 978-83-805-3133-8

Tytuł oryginalny: Bourne enigma

Liczba stron: 400

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Tłumaczenie: Julita Mastalerz

Rok wydania: 2016

36,90 zł 23,99 zł


Opis

Publikacja najnowszej części przygód Bourne’a zbiega się w czasie z premierą filmu z Mattem Damonem w roli głównej.

Publikacja najnowszej części fascynujących przygód Jasona Bourne’a zbiega się w czasie z premierą nowego filmu z Mattem Damonem w roli głównej.
Jason Bourne jedzie do Rosji na ślub swojego przyjaciela i potajemnego towarzysza broni, płk. Borysa Karpowa. Jednak od początku coś jest nie tak, a niebawem pan młody zostaje znaleziony z poderżniętym gardłem. W ranie tkwi gwiazda Dawida, własność przyjaciółki i kochanki Bourne’a, zabójczej agentki Mosadu Sary Yadin. Czyżby Sara zabiła Karpowa? Federalna Służba Bezpieczeństwa uznaje, że tak, i nakazuje ją wyeliminować. Tymczasem rozpętana przez Rosję wojna toczy sie zgodnie z planem. Operacje na terytorium Ukrainy, prowadzona przez Kreml kampania dezinformacji i działania przeciwpartyzanckie postępują bez przeszkód. Skoro jednak kurs rubla i ceny ropy lecą na łeb na szyję, skąd Rosja bierze pieniądze na to wszystko? Obie zagadki może rozwikłać tylko Jason Bourne. A musi to zrobić, chcąc zapobiec definitywnej inwazji na Ukrainę oraz uratować życie Sary. Z ciemnych uliczek Moskwy ślad zaprowadzi go aż pod piramidy w Egipcie i targane wojną pogranicze syryjsko-tureckie, nieuchronnie wiodąc do konfrontacji tak nieoczekiwanej, że zmieni życie Bourne’a na zawsze.

Bestsellery w kategorii kryminał i sensacja

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Jason Bourne. Niezwykły tajny agent znów a akcji

2016-07-29 Eric van Lustbader to amerykański pisarz, który najchętniej tworzy powieści akcji oraz thrillery. Zanim rozpoczął karierę pisarską, pracował w przemyśle muzycznym. Jest odpowiedzialny, między innymi, za promocję Eltona Johna. Jako pisarz osiągnął spektakularny sukces. Jego książki stały się międzynarodowymi bestsellerami i rozeszły się w ponad czterdziestu milionach egzemplarzy.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.