Bobby Dolar. Tom 3. Zaspać na Sąd Ostateczny - okładka


Tad Williams

Bobby Dolar. Tom 3. Zaspać na Sąd Ostateczny

Tłumaczenie: Janusz Szczepański
Broszurowa ze skrzydełkami
Liczba stron: 512
Wydawnictwo: Rebis
Rok wydania: 2016
37,91 26,16

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Trzeci tom cyklu o Bobbym Dolarze

Trzeci tom cyklu o Bobbym Dolarze.
Anioł Doloriel – dla przyjaciół Bobby Dolar – jak zwykle ma parę kłopotów. Był już w Piekle, próbując wyciągnąć swą ukochaną ze szponów arcydiabła Eligora, ale nic nie wskórał. Piękna Caz (demonica zresztą, ale miła osóbka) nadal jest więźniem w miejscu wiecznej kary; Bobby’ego jeden po drugim opuszczają i kumple, i infomatorzy; a na dodatek w jego mieszkaniu... straszy. Jakby tego było mało, ktoś wysoko postawiony w niebiańskiej hierarchii dybie na jego życie. Doczesne i wieczne.
Dodajmy do tego rozjuszonych neonazistów, potwory z innego wymiaru i najbrzydszy samochód świata, a sytuacja stanie się wprost beznadziejna. Jak się okazuje, dla Doloriela nie ma ucieczki nawet w Trzeciej Drodze, nielegalnej pozagrobowej alternatywie tandemu Niebo-Piekło.
Bobby Dolar zakasuje rękawy i robi, co się da. Czasu, sił i sprzymierzeńców ma coraz mniej. Czy zdoła ocalić choćby własną skórę (o Caz nie wspominając) i nie wywołać przy tym kataklizmu na miarę Sądu Ostatecznego?

Recenzje

Brudny świat istot nadprzyrodzonych

16 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 5 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Tad Williams, albo inaczej Robert Paul "Tad" Williams, to amerykański pisarz science fiction oraz fantasy. W swoim dorobku literackim ma kilka serii fantasy. Wsród tych, które zostały przetłumaczone na język polski znajdziemy: "Pamięć, Smutek I Cierń", „Inny świat" oraz „Machina Cienia" i „Cykl o Bobbym Dolarze". Książki jego autorstwa stały się światowymi bestsellerami i zostały przetłumaczone na dziesiątki języków. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...