Angele Dei - Dariusz Domagalski | okładka
Rebis

Angele Dei Dariusz Domagalski

Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-08-02

ISBN: 978-83-806-2011-7

Liczba stron: 400

Wydawnictwo: Rebis

Format: 130x200mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Rok wydania: 2016

34,90 zł 22,86 zł


Opis

Troje ludzi, których losy wiąże wspólna tajemnica.

Powieść rozgrywa się w czasach biblijnych, w okresie wypraw krzyżowych i współcześnie, bohaterami jest troje ludzi, których losy wiąże wspólna tajemnica.
W Niebiosach szykuje się wojna. Po buncie Samaela, który nie mógł się pogodzić z wywyższeniem przez Boga ludzi i został strącony w piekielną otchłań, kolejni aniołowie podważają odwieczny ład. Zazdrośni o bożą miłość planują zagładę ludzkości.
Podczas najazdu wojsk Nabuchodonozora na Królestwo Judy ze świątyni jerozolimskiej zostaje wywieziony tajemniczy artefakt, którym zbuntowane anioły chciały się posłużyć, by zerwać przymierze ludzi z Bogiem. Buntownicy rozpoczynają poszukiwania, ślad jednak rozwiewa się jak dym…

Polecane książki

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Jak opanować bunt aniołów?

2016-07-29 Dariusz Domagalski to polski pisarz fantasy oraz scenarzysta komiksów. Jak wielu debiutantów piszących w gatunku science fiction oraz fantasy, Domagalski również rozpoczął swoją pisarską karierę od publikacji na łamach miesięcznika „ Science Fiction, Fantasy i Horror". W swojej karierze sięgał po różne gatunki literackie, takie jak science fiction, powieść historyczna, kryminał czy powieść historyczna z elementami fantastycznymi.
57 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 44 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.