Ogniem pisana - Marcus Sakey | okładka
Rebis

Ogniem pisana Marcus Sakey

Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-08-09

ISBN: 978-83-781-8696-0

Tytuł oryginalny: Written in Fire. Brilliance

Liczba stron: 388

Wydawnictwo: Rebis

Format: 135x215mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Maciej Szymański

Rok wydania: 2016

34,90 zł 23,04 zł


Opis

Zabójczy finał bestsellerowej trylogii o agencie Nicku Cooperze

Zabójczy finał bestsellerowej trylogii o agencie Nicku Cooperze.
Przez trzydzieści lat ludzkość starała się jakoś współistnieć z obdarzonymi - jednym procentem populacji ludzi o niezwykłych zdolnościach. Przez trzydzieści lat próbowała zapobiec wyniszczającej wojnie domowej. Bez powodzenia.
Biały Dom to dymiące zgliszcza. Madison Square Garden jest obozem dla internowanych. W stanie Wyoming tysiące bojowników zbrojnej milicji maszerują ku ostatecznej, apokaliptycznej bitwie.
Nick Cooper spędził życie na walce o życie własnych dzieci i przetrwanie kraju. Teraz, gdy świat jest tak bliski katastrofy, musi zaryzykować utratę wszystkiego, co kocha, by stawić czoło arcywrogowi: genialnemu terroryście, który tak głęboko wierzy w swoje ideały, że jest gotów poświęcić dla nich nawet przyszłość rodzaju ludzkiego.
Jeden z naszych najlepszych narratorów” (wg Michaela Connelly’ego) przedstawia epicki finał „historii tak wciągającej, że zapomnicie kupić mleko, podlać rośliny, a nawet jeść. - Gillian Flynn.

Polecane książki

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Niezwykły agent kontra genialny terrorysta

2016-07-29 Marcus Sakey to kolejny amerykański pisarz, który specjalizuje się w powieściach kryminalnych oraz thrillerach i horrorach. Jego powieści otrzymały ponad piętnaście nominacji do wielu, prestiżowych nagród literackich, takich jak nagroda ITW Thriller Award.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.