Przyciągnij miłość - Agnieszka Przybysz | okładka
Nowa Proza

Przyciągnij miłość Agnieszka Przybysz

Oprawa twarda

Wydanie: czwarte

Pierwsze wydanie: 2018-09-11

ISBN: 978-83-753-4091-4

Liczba stron: 300

Format: 135x185mm

Cena katalogowa: 39,00 zł

39,00 zł 28,46 zł

Oszczędzasz 10,54 zł
-27 %
Zamówienie wyślemy 2019-03-21

Opis

“Przyciągnij miłość“ to pierwszy całkowicie polski przewodnik budowania relacji. Znakomicie sprawdził się w przypadku wszystkich Polek i Polaków, którzy go zastosowali w swoim życiu.
Jest owocem długoletniego doświadczenia autorki w prowadzenia coachingu budowania relacji w Polsce. Teraz wiedza i doświadczenie, które Agnieszka Przybysz osiągnęła w swojej pracy jako pionierka coachingu i ekspert relacji, są przedstawione w książce “Przyciągnij miłość“.

Tę samą sprawdzoną metodę “Przyciągnij miłość“ system zastosowała autorka i tysiące osób od 2005 r., lecząc złamane serca i przechodząc od samotności do szczęśliwej miłości i przyciągania Bratniej Duszy.

Skorzystaj z narzędzi i ćwiczeń przekazywanych przez Agnieszkę, by zbudować upragnione relacje z ludźmi w związku, rodzinie i pracy.

W odróżnieniu od innych tego typu książek spotkanie z “Przyciągnij miłość“ nie kończy się z jego przeczytaniem. Zrób sobie lub komuś wartościowy prezent. V

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Miłość

2019-01-24 "Przyciągnij miłość" to druga książka Agnieszki Przybysz, którą miałam okazję poznać. Kobieta ta jest polskim pionierem coachingu, czyli trenerem w doskonaleniu siebie.
Książka "Przyciągnij miłość", jak sama nazwa wskazuje, ma na celu pomóc nam w znalezieniu odpowiedniego partnera/partnerki. Jednak wskazuje również drogę do tego, aby odmienić swój sposób myślenia, bo dopóki my siebie nie pokochamy i ciągle będziemy żyć przeszłością i błędnymi decyzjami, dopóty nie mamy szans na znalezienie prawdziwej miłości. Autorka przekonuje, że to o czym myślimy przychodzi do nas, więc powinniśmy myśleć pozytywnie, dobrze, a wówczas będzie się nam żyło łatwiej i wszystko się ułoży. Agnieszka Przybysz w tej książce radzi również jak sprecyzować swoje wymagania i oczekiwania dotyczące przyszłego partnera, czy też w późniejszym etapie i związku. Myślę, że wielu z Was znajdzie w tej pozycji to, czego akurat potrzebujecie, ja - poza wieloma złotymi myślami i cytatami, które rzeczywiście do mnie trafiają, niestety ale nie odnajduję się w typowo coachingowych książkach, więc to pewnie moje drugie i ostatnie podejście. Za to bardzo podziwiam osoby, które skrupulatnie potrafią się stosować do zasad w nich zawartych. Podobnie jak w książce "Kobieca moc", której recenzję możecie przeczytać tutaj, w tej również znajduje się masa odnośników do strony internetowej autorki, gdzie jesteśmy przekonywani, że za odpowiednią opłatą znajdziemy raj na ziemi. To duży minus, który mnie osobiście mocno irytuje. Poza tym, myślę, że pozycja ta jest w stanie dać szczęście wielu osobom. Dużo ludzi potrzebuje bodźców zewnętrznych do działania, a ta pozycja zdecydowanie taka jest. Jeśli ktoś z Was będzie mocno skupiony na osiągnięciu swojego celu to niektóre porady zawarte w tej książce mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.
Chcesz przekonać się jak przyciągnąć odpowiednią miłość oraz jak założyć udany związek? "Przyciągnij miłość" może Ci w tym pomóc. Jeśli natomiast nie przekonują Cię tego typu pozycje to lepiej odpuść.

 

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.