Nie jesteś taki wspaniały (ale inni też nie są) Nie jesteś taki wspaniały (ale inni też nie są) - Elan Gale | okładka
Feeria

Nie jesteś taki wspaniały (ale inni też nie są) Nie jesteś taki wspaniały (ale inni też nie są) Elan Gale

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-01-16

ISBN: 978-83-722-9808-9

Tytuł oryginalny: Yo're Not That Great

Liczba stron: 240

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 32,90 zł

Tłumaczenie: Jerzy Bandel

32,90 zł

W sprzedaży od 2019-01-16.

Opis

Z każdej możliwej strony jesteś bombardowany hasłami motywacyjnymi, od których przeważnie robi ci się tylko niedobrze, typu: Bądź lepszą wersją siebie, Gdy tylko uwierzysz w siebie — znajdziesz szczęście, Dzisiaj jest twój dzień. Media pękają w szwach od pseudocoachów. Przeszczęśliwa starsza pani ze zdecydowanie zbyt białymi zębami przekonuje cię w telewizji śniadaniowej, że nigdy nie jest za późno na zmianę swojego życia. Piękna modelka na okładce babskiego czasopisma przekonuje cię, że ty też możesz być taka jak ona!
NIEPRAWDA. NIE JESTEŚ TAKI WSPANIAŁY.
Możesz przeczytać setki motywacyjnych haseł i stron internetowych oraz stos poradników. Możesz przyklejać sobie serduszka na lustrze i zaczynać dzień od słów „jestem piękna, kocham siebie” i powtarzać swoją mantrę przez cały dzień. Możesz się na siłę komplementować, ale na dłuższą metę nic to nie da, dopóki nie zrozumiesz, że właśnie niedoskonałość jest twoją siłą.
Ta książka nauczy cię, jak wykorzystywać negatywną energię w celu pozyskania siły do walki o lepsze życie. Kluczem do sukcesu jest skupienie się na złych emocjach i zmuszenie ich, żeby pracowały dla ciebie, a nie przeciwko tobie. Pozytywne myślenie jest dla naiwniaków, sztuka negatywnego myślenia — to umiejętność, którą warto nabyć. Czy przyznanie się do bycia nieidealnym nie jest już zwycięstwem?

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.