Tymczasem - Izabela Sowa | okładka
Znak literanova

Tymczasem Izabela Sowa

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-09-26

ISBN: 978-83-240-3648-6

Liczba stron: 304

Wydawnictwo: Znak literanova

Format: 205x144mm

Cena katalogowa: 32,90 zł

Rok wydania: 2016

32,90 zł 14,81 zł


Opis

Opowieść o kobiecie (nie zawsze) sukcesu

Izabela Sowa – jak zawsze inteligentnie i ironicznie – trafia w czuły punkt. Opisując tu i teraz, pokazuje nasze nadzieje, kompromisy i… życie na kredyt.

Monique jest niczym ideał z kolorowych czasopism, które czytała jako nastolatka: jest wykształcona, pracuje jako osobista stylistka i występuje w telewizji. W rzeczywistości – jak niemal każdy – boi się, że zabraknie jej na ratę za mieszkanie, a kariera w show-businessie to dla niej tak naprawdę bieganie z wieszakiem za pozbawionymi gustu żonami biznesmenów.

Traf chce, że wyjeżdża ze skąpanej w złudzeniach Warszawy do otulonego smogiem Krakowa. Korzystając z okazji, postanawia odwiedzić wuja Augusta, któremu zawdzięcza wykształcenie w Paryżu – i znacznie więcej. Czy i tym razem spotkanie z nim zmieni coś w jej życiu?

Powieść o nas samych – potrafiących żyć tylko TYMCZASEM. Może dlatego, że kiedyś obiecano nam niemal wszystko, a pozostawiono z kredytem do spłacenia?

Polecane książki z rabatem do 55%

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Tymczasem czas na zmiany..

2016-11-02 Sowę czytywałam bardzo dawno temu i po „Cierpkości wiśni" miałam jej na jakiś czas dosyć. Do momentu, aż w moje ręce wpadła jej nowość „Tymczasem". Pierwsze wrażenie? Autorka wydoroślała i zaprowadziła nas do świata, w którym żyją dzisiejsi 30-40 latkowie. W pędzie, w biegu, w butach na wysokim obcasie i z papierosem w ustach przemierzają ulice w poszukiwaniu szybkiego życia i feelingu. Taka jest Monique, główna bohaterka, która jak sama mówi życiową połówkę ma już za sobą, a przed niespłacone kredyty i odcięty prąd w kawalerce, który jest tutaj impulsem do zmiany.
88 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 33 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Tymczasowe życie

2016-10-05 Praca nie dająca satysfakcji, partner, który nie jest miłością życia, lecz kimś z kim aktualnie spędza się czas, znajomi, z którymi w gruncie rzeczy nie ma się wspólnych tematów, miasto, w którym się mieszka, lecz którego się nie kocha i nie rozumie oraz mieszkanie - niby własne, a jednak trudno je nazwać prawdziwym domem...
67 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 44 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Nic nie trwa wiecznie

2016-10-05 To była moja pierwsza książka Izabeli Sowy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Autorka zaprezentowała współczesną kobietę, która przez znajomych powinna być postrzegana jako kobieta sukcesu.
67 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 49 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.