Prawie o północy - C.C. Hunter | okładka
Feeria

Prawie o północy C. C. Hunter

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-08-03

ISBN: 978-83-722-9588-0

Tytuł oryginalny: Almost Midnight

Liczba stron: 455

Wydawnictwo: Feeria

Format: 143x204mm

Cena katalogowa: 37,90 zł

Tłumaczenie: Joanna Lipińska

Rok wydania: 2016

37,90 zł 24,82 zł


Opis

Wyjątkowa gratka dla wszystkich fanów serii, która stała się bestsellerem New York Timesa!

Wyjątkowa gratka dla wszystkich fanów serii, która stała się bestsellerem New York Timesa i zyskała na całym świecie rzesze czytelników.
Ukryte przed światem Wodospady Cienia są tajną szkołą z internatem dla istot nadnaturalnych. Ale dla czwórki bardzo różniących się od siebie nastolatków to znacznie więcej niż tylko szkoła, to miejsce, w którym rozstrzygną się ich losy. Krnąbrna wampirzyca i wredna wilkołaczyca, które zupełnie nie mogły znaleźć sobie miejsca w świecie, czarownica kompletnie załamana tym, że jej zaklęcia nie działały zgodnie z zamierzeniem, i pewien przystojny nowy mieszkaniec obozu, któremu wbrew przeciwnościom udało się skraść czyjeś serce.
Pięć najnowszych opowieści przedstawia nieznane dotąd losy Delli Tsang, Frederiki Lakoty, Mirandy Kane i Chase'a Tallmana. Ich przeszłość, nim trafili do obozu w Wodospadach Cienia, i to, jak odnaleźli się w życiu.
Jeśli chcecie wiedzieć, co ich ukształtowało, sięgnijcie po przesycone miłością, przyjaźnią i magią historie C.C. Hunter.

Polecane bestsellery

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Zanurz się w książkach rodem z Niebios mówi, że...

2016-08-18 KOLEJNY RAZ MOŻEMY ZAJRZEĆ DO BOHATERÓW Z WODOSPADÓW CIENIA. PO RAZ KOLEJNY MOŻEMY PRZYJRZEĆ SIĘ ICH ŻYCIU I PRZYGODACH. PONOWNIE MOŻEMY ODKRYĆ ICH UCZUCIA I EMOCJE.
20 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 3 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Obóz dla niezwykłych istot

2016-07-29 C.C. Hunter, albo Christie Craig, to amerykańska pisarka. Pochodzi z Alabamy, a mieszka w Teksasie. Autorka zasłynęła serią romansów dla młodzieży z wątkami fantastycznymi. Pisarka publikowała dzieła, zarówno pod imieniem C.C. Hunter, jak i Christie Craig. Pierwszy z pseudonimów służy jej do podpisywania książek dla młodzieży, drugi natomiast używała podczas publikacji książek romantycznych dla starszych czytelników, które pozbawione były elementów nadprzyrodzonych.
19 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 4 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.