Kochankowie z Hiroshimy - Toni Hill | okładka
Albatros

Kochankowie z Hiroshimy Toni Hill

Broszurowa ze skrzydełkami

Pierwsze wydanie: 2016-08-12

ISBN: 978-83-798-5883-5

Tytuł oryginalny: Los Amantes de Hiroshima

Liczba stron: 510

Wydawnictwo: Albatros

Format: 140x200mm

Cena katalogowa: 37,90 zł

Tłumaczenie: Elżbieta Sosnowska

Rok wydania: 2016

37,90 zł


Opis

Aby przetrwać w tym systemie, trzeba go przechytrzyć…

Maj 2011 rok. Barcelona, jak zawsze piękna i pełna życia, chociaż czasy są burzliwe. Jak w całej Hiszpanii, „oburzeni” okupują główne place miasta, występując w zbiorowym proteście przeciwko władzy.

Tymczasem w opuszczonym podmiejskim domu zostają znalezione zwłoki zamordowanych w brutalny sposób kobiety i mężczyzny. Bardziej nawet niż samym odkryciem ciał policjanci są wstrząśnięci otaczającą je scenerią. Ktoś zadał sobie niemało trudu, by zapewnić ofiarom niesamowitą oprawę.

Śledztwo zostaje powierzone inspektorowi Héctorowi Salgado. Identyfikacja zwłok nie nastręcza żadnych problemów – chodzi o dwoje młodych kochanków, którzy zniknęli przed siedmioma laty. Ale Salgado będzie musiał sięgnąć jeszcze dalej w przeszłość, by zrozumieć, co się stało.

Zaskakujące zakończenie akcji zapoczątkowanej w Lecie umarłych zabawek i kontynuowanej w Pięknych samobójcach. Ale cykl z inspektorem Salgado można zacząć nawet od ostatniej powieści.

Bestsellery w kategorii kryminał i sensacja

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Śladami inspektora Salgado. Barcelońskie kryminały

2016-08-08 Toni Hill to hiszpański pisarz powieści detektywistycznych. Autor od dzieciństwa fascynował się powieściami kryminalnymi, stworzonymi przez mistrzynie gatunku, Agathę Christie. Dlatego też był to gatunek, w którym sam spróbował swoich sił. Jako ciekawostkę napiszę, że Toni Hill projektuje fabułę do kolejnej powieści przez sześć miesięcy, a potem przez kolejne miesiące przelewa ją na papier.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.