Kochankowie z Hiroshimy - okładka


Toni Hill

Kochankowie z Hiroshimy

Tłumaczenie: Elżbieta Sosnowska
Broszurowa ze skrzydełkami
Liczba stron: 510
Wydawnictwo: Albatros
Rok wydania: 2016
37,90 25,88

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Aby przetrwać w tym systemie, trzeba go przechytrzyć…

Maj 2011 rok. Barcelona, jak zawsze piękna i pełna życia, chociaż czasy są burzliwe. Jak w całej Hiszpanii, „oburzeni” okupują główne place miasta, występując w zbiorowym proteście przeciwko władzy.

Tymczasem w opuszczonym podmiejskim domu zostają znalezione zwłoki zamordowanych w brutalny sposób kobiety i mężczyzny. Bardziej nawet niż samym odkryciem ciał policjanci są wstrząśnięci otaczającą je scenerią. Ktoś zadał sobie niemało trudu, by zapewnić ofiarom niesamowitą oprawę.

Śledztwo zostaje powierzone inspektorowi Héctorowi Salgado. Identyfikacja zwłok nie nastręcza żadnych problemów – chodzi o dwoje młodych kochanków, którzy zniknęli przed siedmioma laty. Ale Salgado będzie musiał sięgnąć jeszcze dalej w przeszłość, by zrozumieć, co się stało.

Zaskakujące zakończenie akcji zapoczątkowanej w Lecie umarłych zabawek i kontynuowanej w Pięknych samobójcach. Ale cykl z inspektorem Salgado można zacząć nawet od ostatniej powieści.

Recenzje

Śladami inspektora Salgado. Barcelońskie kryminały

22 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 11 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Toni Hill to hiszpański pisarz powieści detektywistycznych. Autor od dzieciństwa fascynował się powieściami kryminalnymi, stworzonymi przez mistrzynie gatunku, Agathę Christie. Dlatego też był to gatunek, w którym sam spróbował swoich sił. Jako ciekawostkę napiszę, że Toni Hill projektuje fabułę do kolejnej powieści przez sześć miesięcy, a potem przez kolejne miesiące przelewa ją na papier. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...