To przecież proste! Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie - okładka


Allan Pease, Barbara Pease

To przecież proste! Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie

Tłumaczenie: Bożena Jóźwiak
Oprawa: Skórzana
Liczba stron: 172
Wydawnictwo: Rebis
27,90

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

"To przecież proste! Towarzyskie umiejętności, które ułatwiają życie" - proste, a zarazem bardzo skuteczne techniki, które sprawią, że staniesz się duszą towarzystwa.
Allan i Barbara Pease są światowej sławy ekspertami w dziedzinie stosunków międzyludzkich i mowy ciała, ich praca stała się tematem sześciu programów naukowych BBC. Osiem książek ich autorstwa, przetłumaczonych na 47 języków, sprzedało się w 16 milionach egzemplarzy. Nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazały się pozycje: Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą, Dlaczego mężczyźni nie potrafią robić dwóch rzeczy równocześnie, a kobiety na moment nie przestają gadać, Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map oraz Dlaczego mężczyźni nie słuchają, a kobiety nie umieją czytać map. Testy.
Wszyscy podziwiamy osoby, które potrafią wejść do pokoju pełnego obcych ludzi i natychmiast przyciągnąć uwagę wszystkich, nawiązując interesującą rozmowę. Wszyscy pragniemy też, aby nas dostrzegano i doceniano zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.
Autorzy proponują niezwykle proste, a zarazem bardzo skuteczne techniki, które sprawią, że staniesz się duszą każdego towarzystwa. Radzą ., jak:
- z łatwością nawiązywać kontakty i poszerzać grono przyjaciół;
- zaczynać i podtrzymywać konwersację oraz być uważnym słuchaczem i ciekawym rozmówcą;
- umiejętnie postępować ze współpracownikami i podwładnymi, aby wywierać na nich wpływ i uzyskiwać oczekiwane przez siebie rezultaty.
Dzięki tej książce przyswoisz sobie życiowe strategie, które zapewnią ci towarzyski (i nie tylko!) sukces w każdej sytuacji.

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...