Kuchnia na twoich zasadach - okładka


Tara Stiles

Kuchnia na twoich zasadach

Tłumaczenie: Aleksandra Żak
Oprawa twarda
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: Vivante
Rok wydania: 2016
69,90

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Ponad 100 prostych przepisów zainspirowanych zdrowymi przysmakami z całego świata

„Zakochałam się w tej książce! Jedzenie świeżej ekologicznej żywności naprawdę zmieniło moje życie, a dzięki przepisom Tary udało mi się pozostać na tej drodze!”

Tia Mowry, amerykańska aktorka znana z serialu „Jak dwie krople czekolady”Uwolnij się od etykiet, osądów, ograniczeń i stresów związanych z jedzeniem – wyrwij się z błędnego koła przejadania się i głodówek, kar i nagród, diet i porażek i przede wszystkim baw się dobrze gotując po swojemu.


Wystarczy, że wsłuchasz się w prawdziwe potrzeby twojego ciała, pozwolisz sobie na intuicyjne podejmowanie decyzji i zrobisz kolejne kroki w tworzeniu własnych zasad:
*sprawdź, jak rozkoszować się podstawowymi smakami i komponować z nich prawdziwe uczty dla podniebienia,
*wyposaż kuchnię w zdrowe, ekologiczne produkty,
*wybierz przydatne i praktyczne akcesoria kuchenne, które uprzyjemnią Ci gotowanie,
*znajdź w twoim zapełnionym kalendarzu czas na zakupy spożywcze
…i pokochaj gotowanie według własnych zasad!

Kuchnia na twoich zasadach, zainspirowana podróżami autorki po całym świecie, tradycjami rodzinnego domu na Środkowym Zachodzie i codziennym życiem w Nowym Jorku, zawiera ponad 100 przepisów na soki, smoothie, sałatki, dania główne i desery stworzonych po to, byś promieniała, czuła się pełna energii i nasycona.

Pożegnaj się z daniami na wynos, puść wodze fantazji i ubrudź sobie ręce w kuchni!


Tara Stiles – nazwana „jogową buntowniczką” przez „New York Timesa” założycielka i właścicielka studia Strala, które uczy systemu poruszania pobudzającego do wolności i powszechnie znanego jako bezpretensjonalne, otwarte na wszystkich i bezpośrednie podejście do jogi i medytacji. Artykuły o Tarze opublikował „New York Times”, „The Times of India”, brytyjski „The Times” oraz „Dagens Nyheter”, pisało o niej także wiele znaczących krajowych i międzynarodowych czasopism.

Tara jest projektantką i twarzą linii Reebok poświęconej jodze oraz autorką trzech bestsellerów: Dieta na twoich zasadach, Slim Calm Sexy Yoga oraz Yoga Cures. Nagrała kilka DVD we współpracy z Jane Fondą, Deepakiem Choprą, Tią Mowry, Brooklyn Decker i magazynem „ELLE”. Ponadto Alliance for a Healthier Generation (Sojusz dla Zdrowszego Pokolenia), inicjatywa Billa Clintona walcząca z dziecięcą otyłością, zaangażowała Tarę w pomoc w promowaniu swojej działalności w ponad 21 tysiącach szkół biorących udział w programie.

Jane Fonda nazwała Tarę „nową twarzą fitnessu”, a magazyn „Vanity Fair” określił ją jako „najfajniejszą instruktorkę jogi wszech czasów”.

Recenzje

Rewolucja na własnych zasadach

25 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 23 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Tara Stiles to postać niezwykła. Jest instruktorką jogi, założycielką studia poświęconemu zestawom ćwiczeń oraz filozofii indyjskiej, choć żeby zrozumieć, co tak naprawdę Tara zrobiła dla jogi, potrzebne jest zdecydowanie lepsze poznanie tematu samej jogi. › rozwiń tekst...

Zakochane gotowanie

28 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 17 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Gdy w księgarni rzuci nam się w oczy książka Tary Stiles „Kuchnia na twoich zasadach", myślę, że skojarzenie, o czym jest poradnik, narzuci się jednakowe wszystkim. O jedzeniu. Oczywiście. Piękna, uśmiechnięta i szczęśliwa kobieta na okładce sugeruje, że wprowadzenie zdrowej kuchni będzie podstawą naszego dobrego samopoczucia. › rozwiń tekst...

Joginka w kuchni

28 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 14 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Moda na zdrowy tryb życia atakuje nas wszystkich z każdej strony. Osobiście uważam, że nie ma w tym nic złego. Pojawiają się poradniki dotyczące żywności i żywienia, promowana jest zdrowa dieta i aktywność fizyczna. To bardzo dobrze. Niesie to dużo korzyści dla naszego ciała. Jednak obok tego jest też mnóstwo pseudo-trenerów i pseudo-dietetyków, którzy jedynie chcą coś zarobić na tej modzie. Jak ze wszystkim. Dlatego też warto dobrze się zastanowić, zanim sięgniemy po książkę, poradnik czy zestaw ćwiczeń, które proponują nam różni celebryci czy blogerzy. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...