Kuchnia na twoich zasadach - Tara Stiles | okładka
Vivante

Kuchnia na twoich zasadach Tara Stiles

Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2017-01-31

ISBN: 978-83-654-4232-1

Tytuł oryginalny: Make Your Own Rules cookbook

Liczba stron: 256

Wydawnictwo: Vivante

Format: 190x230mm

Cena katalogowa: 69,90 zł

Tłumaczenie: Aleksandra Żak

Rok wydania: 2016

69,90 zł


Opis

Ponad 100 prostych przepisów zainspirowanych zdrowymi przysmakami z całego świata

„Zakochałam się w tej książce! Jedzenie świeżej ekologicznej żywności naprawdę zmieniło moje życie, a dzięki przepisom Tary udało mi się pozostać na tej drodze!”

Tia Mowry, amerykańska aktorka znana z serialu „Jak dwie krople czekolady”Uwolnij się od etykiet, osądów, ograniczeń i stresów związanych z jedzeniem – wyrwij się z błędnego koła przejadania się i głodówek, kar i nagród, diet i porażek i przede wszystkim baw się dobrze gotując po swojemu.


Wystarczy, że wsłuchasz się w prawdziwe potrzeby twojego ciała, pozwolisz sobie na intuicyjne podejmowanie decyzji i zrobisz kolejne kroki w tworzeniu własnych zasad:
*sprawdź, jak rozkoszować się podstawowymi smakami i komponować z nich prawdziwe uczty dla podniebienia,
*wyposaż kuchnię w zdrowe, ekologiczne produkty,
*wybierz przydatne i praktyczne akcesoria kuchenne, które uprzyjemnią Ci gotowanie,
*znajdź w twoim zapełnionym kalendarzu czas na zakupy spożywcze
…i pokochaj gotowanie według własnych zasad!

Kuchnia na twoich zasadach, zainspirowana podróżami autorki po całym świecie, tradycjami rodzinnego domu na Środkowym Zachodzie i codziennym życiem w Nowym Jorku, zawiera ponad 100 przepisów na soki, smoothie, sałatki, dania główne i desery stworzonych po to, byś promieniała, czuła się pełna energii i nasycona.

Pożegnaj się z daniami na wynos, puść wodze fantazji i ubrudź sobie ręce w kuchni!


Tara Stiles – nazwana „jogową buntowniczką” przez „New York Timesa” założycielka i właścicielka studia Strala, które uczy systemu poruszania pobudzającego do wolności i powszechnie znanego jako bezpretensjonalne, otwarte na wszystkich i bezpośrednie podejście do jogi i medytacji. Artykuły o Tarze opublikował „New York Times”, „The Times of India”, brytyjski „The Times” oraz „Dagens Nyheter”, pisało o niej także wiele znaczących krajowych i międzynarodowych czasopism.

Tara jest projektantką i twarzą linii Reebok poświęconej jodze oraz autorką trzech bestsellerów: Dieta na twoich zasadach, Slim Calm Sexy Yoga oraz Yoga Cures. Nagrała kilka DVD we współpracy z Jane Fondą, Deepakiem Choprą, Tią Mowry, Brooklyn Decker i magazynem „ELLE”. Ponadto Alliance for a Healthier Generation (Sojusz dla Zdrowszego Pokolenia), inicjatywa Billa Clintona walcząca z dziecięcą otyłością, zaangażowała Tarę w pomoc w promowaniu swojej działalności w ponad 21 tysiącach szkół biorących udział w programie.

Jane Fonda nazwała Tarę „nową twarzą fitnessu”, a magazyn „Vanity Fair” określił ją jako „najfajniejszą instruktorkę jogi wszech czasów”.

Polecane bestsellery

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Rewolucja na własnych zasadach

2017-01-20 Tara Stiles to postać niezwykła. Jest instruktorką jogi, założycielką studia poświęconemu zestawom ćwiczeń oraz filozofii indyjskiej, choć żeby zrozumieć, co tak naprawdę Tara zrobiła dla jogi, potrzebne jest zdecydowanie lepsze poznanie tematu samej jogi.

Zakochane gotowanie

2017-01-03 Gdy w księgarni rzuci nam się w oczy książka Tary Stiles „Kuchnia na twoich zasadach", myślę, że skojarzenie, o czym jest poradnik, narzuci się jednakowe wszystkim. O jedzeniu. Oczywiście. Piękna, uśmiechnięta i szczęśliwa kobieta na okładce sugeruje, że wprowadzenie zdrowej kuchni będzie podstawą naszego dobrego samopoczucia.

Joginka w kuchni

2016-12-29 Moda na zdrowy tryb życia atakuje nas wszystkich z każdej strony. Osobiście uważam, że nie ma w tym nic złego. Pojawiają się poradniki dotyczące żywności i żywienia, promowana jest zdrowa dieta i aktywność fizyczna. To bardzo dobrze. Niesie to dużo korzyści dla naszego ciała. Jednak obok tego jest też mnóstwo pseudo-trenerów i pseudo-dietetyków, którzy jedynie chcą coś zarobić na tej modzie. Jak ze wszystkim. Dlatego też warto dobrze się zastanowić, zanim sięgniemy po książkę, poradnik czy zestaw ćwiczeń, które proponują nam różni celebryci czy blogerzy.

Zdrowe potrawy z całego świata

2016-12-19 Tara Stiles to amerykańska promotorka zdrowego stylu życiu. W Stanach Zjednoczonych jest bardzo popularną joginką, nazywaną „jogowa buntowniczką". Nazwana została tak przez gazetę „New York Times", ze względu na jej specyficzne i otwarte podejście do jogi i medytacji.

Moda na zdrową dietę

2016-10-24 Dieta, dieta, dieta. Już od dłuższego czasu we wszystkich księgarniach królują książki kucharskie. Wcale nie te klasyczne, ale nowoczesne, które tworzone są z myślą o zdrowym trybie życia. Mamy więc poradników, których autorzy i autorki próbują przekonać czytelnika, że mają jasną odpowiedź na wszystkie nasze pytania i problemy. Nie musimy się już martwić o zdrowie. Wszystko załatwią proste i smaczne przepisy. Bez chemii.

Cieszyć się gotowaniem

2016-08-24 Książki kucharskie były wydawane od zawsze, jednak obecnie mamy prawdziwe oblężenie przeróżnych poradników żywieniowych i książek kucharskich. Praktycznie każdy popularniejszy kucharz wydaje swoją książkę z przepisami. Również i celebryci poczuli możliwość zdobycia dodatkowego dochodu i również publikują swoje książki z przepisami.

Zbuntowany poradnik

2017-01-20 Tara Stiles to założycielka i właścicielka studia Strala, związanego z jogą, która uczy specyficznego systemu poruszania się, pobudzającego do wolności. Propaguje również powszechnie znane jako bezpretensjonalne, otwarte na wszystkich i bezpośrednie podejście do jogi i medytacji.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.