Cmentarzysko - okładka


Brian Freeman

Cmentarzysko

Tłumaczenie: Andrzej Leszczyński
Broszurowa ze skrzydełkami
Liczba stron: 464
Wydawnictwo: Świat Książki
Rok wydania: 2014
39,90

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

W spokojnym mieście Grand Rapids w Minnesocie z sypialni okazałego domu nad jeziorem znika dziecko. Czy dziewczynka została porwana, czy też jej ojciec ukrywa straszliwą tajemnicę?
Tego samego wieczoru młoda policjanta gubi drogę we mgle i przypadkowo staje się świadkiem przerażającej zbrodni. Sadystyczny morderca postanawia włączyć ją do swojej zabójczej rozgrywki.
Porucznik Jonathan Stride i jego zespół muszą działać bardzo szybko, jeśli chcą uratować dziecko i powstrzymać szerzącą się plagę zabójstw. Wraz z nadejściem zimy Stride uświadamia sobie, że każde zasypane śniegiem pole może się stać kolejnym cmentarzyskiem.
Porucznik wnika coraz głębiej w rozległą sieć oszustw i pożądania, a jednocześnie napotyka coraz większe trudności ze strony ludzi, którym stara się pomóc. Jak daleko ośmieli się posunąć matka, by ocalić dziecko i co zrobi zdesperowana policjantka, ratując własne życie?
Brian Freeman - amerykański pisarz znany czytelnikom m.in. z bestsellerowych kryminałów: "Twarze zła", "Rozebrana", "Osaczeni", "Podglądacz".

Recenzje

Szóste starcie Stride'a

18 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 6 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Brian Freeman to miłośnik horroru. Lubuje się również w efektownych suspensach, których nie powstydziłby się sam Alfred Hitchcock. Znamy go z książek z cyklu „Jonathan Stride", a szósta część, pod tytułem „Lodowata pustka" to równie fascynujące spotkanie z mistrzem psychologicznego suspensu, jak pięć poprzednich. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...