Śmieszek. Cierpienia młodego youtubera - Martin Stankiewicz | okładka
Znak literanova

Śmieszek. Cierpienia młodego youtubera Martin Stankiewicz

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-11-07

Liczba stron: 304

Wydawnictwo: Znak literanova

Format: 144x205mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Rok wydania: 2016

39,90 zł 17,96 zł


Opis

„Nie zamierzam dawać górnolotnych coachingowych porad z cyklu »jak żyć«. Bo każdy swoje życie musi przeżyć po swojemu, a mi daleko do poważnego coacha w nienagannie wyprasowanym garniaku. Jestem zwykłym śmieszkiem, często w zabrudzonym T-shircie. Chciałbym jednak zainspirować młodego czytelnika i pokazać, że wbrew temu, co mówią inni, nigdy nie warto rezygnować z dziecięcych marzeń. Opowiedzieć o prawdziwej pasji, porażkach, najdziwniejszych sytuacjach i ludziach, którzy pojawili się w moim życiu w odpowiednim momencie”.

Martin Stankiewicz#ŚMIESZEK #FLOWBOOKS #STANKIEWICZ

Martin Stankiewicz – jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Jego kanał zebrał ponad 800 000 subów. Jako ośmiolatek nakręcił swój pierwszy film i od tej pory nie może przestać. Cały czas stara się być śmieszny na tym smutnym świecie.

Polecane bestsellery

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Śmieszki w internecie

2017-01-03 Obecnie internet jest nieodłączną częścią życia większości społeczeństwa, a szczególnie młodego pokolenia. Youtuberzy zostają celebrytami i osobami publicznymi, które gromadzą ogromne liczby fanów.
44 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 23 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Zwierzenia domorosłego youtubera

2016-12-30 Jakiś czas temu zainteresowałam się formą twórczości lub w niektórych przypadkach dziennikarstwa, jaką są vlogi. Co prawda skupiam się raczej na vlogach historycznych lub politycznych, ale książka Martina Stankiewicza, który raczej próbuje bawić swoich widzów, wydawało mi się ciekawą pozycją, dzięki której mogłabym dowiedzieć się czegoś o „vlogowaniu" od strony kuchni.
45 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 27 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Naczelny Śmieszek YouTuba

2016-12-30 Śmieszek. Cierpienia młodego youtubera Martina Stankiewicza to kolejna - z popularnych ostatnio - książek najbardziej znanych polskich youtuberów. Pozycja pełna specyficznego humoru, autoironii i sarkazmu.
45 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 19 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.