Prawdodziejka - Susan Dennard | okładka
Sine Qua Non

Prawdodziejka Susan Dennard

Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-10-12

ISBN: 978-83-792-4695-3

Tytuł oryginalny: Truthwitch

Liczba stron: 400

Wydawnictwo: Sine Qua Non

Format: 135x210mm

Cena katalogowa: 36,90 zł

Tłumaczenie: Kołek Regina, Pawlak Maciej

Rok wydania: 2016

36,90 zł 28,93 zł


Opis

Safiya i Iseult, młode czarodziejki, znów wpadły w tarapaty. Muszą uciekać. Natychmiast.

Safiya i Iseult, młode czarodziejki, znów wpadły w tarapaty. Muszą uciekać. Natychmiast.
Safi jest jedyną w Czaroziemiach prawdodziejką, zdolną zdemaskować każde kłamstwo. Swój dar trzyma w sekrecie, inaczej zostanie wykorzystana w konflikcie między imperiami. Z kolei prawdziwe moce Iseult są tajemnicą nawet dla niej samej. I lepiej, żeby tak zostało.
Safi i Iseult pragną jedynie wolności. Niebezpieczeństwo czai się tuż za rogiem. Zbliżają się niespokojne czasy, wojna wisi w powietrzu i nawet sojusznicy nie grają fair. Przyjaciółki będą walczyć z władcami i ich najemnikami. Niektórzy posuną się do ostateczności, by dopaść prawdodziejkę.
***
Prawdodziejka to niesamowita opowieść o pięknej przyjaźni i odkrywaniu swojego przeznaczenia. Nieprzewidywalnie uknuta intryga, porywająca przygoda, oryginalny świat i pełnokrwiści bohaterowie – nie możecie tego przegapić!
– Magdalena Senderowicz, BookGeek.pl
W Prawdodziejce jest wszystko: zuchwałe kradzieże, szermierka, głęboka przyjaźń, oszustwa, magia, piraci i romans. Ta powieść was zachwyci!
– Robin Hobb
Zróbcie miejsce na półce z ulubionymi książkami – Prawdodziejka wejdzie do kanonu. Przypomniała mi, dlaczego sięgnęłam po fantastykę: znajdziemy tu niebezpieczny i tętniący życiem świat, bogato nakreślone postaci i olśniewającą intrygę godną najlepszych powieści Megan Whalen Turner, Robin Hobb i Jacqueline Carey. I o ile Susan Dennard oddaje hołd klasyce, to kładzie również podwaliny pod zupełnie nowy rozdział w historii gatunku. Nie przegapcie!
– Sarah J. Maas
Dynamiczna opowieść i w pełni wykreowany magiczny świat. Bogactwo opisów Dennard, wnikliwa charakterystyka bohaterów i zapierające dech w piersiach sekwencje akcji trzymają czytelnika w napięciu!
– „Publishers Weekly”
Dwie zadziorne bohaterki, które wolą same wyratować się z opresji, niż zostać uratowanymi. Czytelnicy zatoną w tym świecie i z niecierpliwością będą czekać na kolejną odsłonę.
– Booklist
Fragment książki - Prawdodziejka issuu.com/wydawnictwosqn/docs/prawdodziejka_issuu

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Niesamowita książka dorównująca starym dobrym fantastyką

2016-11-03 Na początku może powiem troszkę o oprawie wizualnej, która moim zdaniem jest wprost bajeczna! SQN jak zwykle mnie w tej kwestii nie zawiodło :D Okładka prezentuje się naprawdę pięknie i no co tu więcej mówić, mogę się w nią wpatrywać i wpatrywać :) Do tego ta mapka na początku *.* Taki drobiazg, a jak cieszy <3
31 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 16 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Przygody dwóch czarodziejek w świecie rozdartym wojną

2016-10-11 Z twórczością Susan Dennard spotkałam się dopiero niedawno. W Polsce ukazała się, jak na razie, tylko jednak książka tej autorki, mianowicie dzieło zatytułowane „Prawdodziejka". Amerykańska pisarka na swoim koncie więcej książek. Równocześnie pisze dwie serie, wydawane w Polsce „Czaroziemie" oraz serie „Something Strange and Deadly".
40 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 14 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.