Odcięci - Fitzek Sebastian, Tsokos Michael | okładka

Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-11-08

ISBN: 978-83-241-6031-0

Liczba stron: 368

Wydawnictwo: Amber

Format: 20.5x12.8

Cena katalogowa: 39,80 zł

Rok wydania: 2016

39,80 zł 25,99 zł


Opis

Najwybitniejszy niemiecki autor thrillerów psychologicznych

Najwybitniejszy niemiecki autor thrillerów psychologicznych i najwybitniejszy ekspert medycyny sądowej połączyli siły, byś doznał, czym naprawdę jest strach.

Już po pierwszych stronach tej powieści zwątpisz, czy kiedykolwiek czytałeś prawdziwy thriller psychologiczny...

Poczujesz się tak, jakbyś sam trzymał skalpelBerlin.

Federalny Urząd Kryminalny.

Laboratorium medycyny sądowej.

Paul Herzfeld, profesor medycyny sądowej, ekspert w zbrodniach ekstremalnych. Z ciał bestialsko zamordowanych odczytuje dowody, znajduje ślady, demaskuje morderców. Nawet z ciał, których już prawie nie ma.

Ale tym razem zamiera z przerażenia: w głowie makabrycznie zmasakrowanej ofiary znajduje numer telefonu własnej córki. Komórka jest wyłączona, ale informacja w poczcie głosowej nie pozostawia cienia wątpliwości: Hannah została porwana. Umrze, jeśli Herzfeld zawiadomi policję. Na końcu wiadomości słyszy, że niejaki Eryk się skontaktuje...Odludna wyspa na Morzu Północnym.

Linda, młoda rysowniczka komiksów, szuka tu schronienia przed byłym chłopakiem i ukojenia panicznego lęku. Na plaży znajduje ciało z wyrytym na piersi imieniem Eryk. Obok telefon z powtarzającym się nieodebranym numerem.

Linda naciska klawisz. Odbiera Paul Herzfeld... Wie, że ciało porywacza skrywa tropy prowadzące do córki...

Ale szaleje sztorm i wyspa jest odcięta od świata... Herzfeld nie zdoła tam dotrzeć. Musi przekonać sparaliżowaną strachem Lindę, by własnoręcznie dokonała sekcji zwłok... A potem jeszcze następnych... To ona musi zebrać od zmarłych dowody, by Herzfeld mógł uratować córkę i ich oboje.

W tym desperackim śledztwie i szaleńczym pościgu profesor Herzfeld zmierzy się z cieniami i tragicznymi ofiarami... własnej uczciwości zawodowej.

Bestsellery znak.com.pl

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Odpowiedź ukryta w ciele ofiary

2016-10-26 Sebastian Fitzek to niemiecki pisarz oraz dziennikarz. Jego pisarska kariera opiera się na tworzenia thrillerów, opowieści kryminalnych. Wiele z jego książek trafiło również do naszego kraju. Zaś Michael Tsokos pracuje w berlińskim Instytucie Medycyny Sądowej oraz Krajowym Instytutem Medycyny Sądowej i Społecznej w Berlinie. Osiągnął sławę, jako niezrównany badacz trudnych przypadków kryminalnych. Również zajmował się identyfikacją ofiar masowych zabójstw w byłej Jugosławii, pracował podczas klęski Tsunami w Azji oraz prowadzi ośrodek pomocy dla ofiar gwałtów. A także jest pisarzem.
23 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 3 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.