Pieskie życie mojego kota  - okładka


Karolina Macios

Pieskie życie mojego kota

Oprawa miękka
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: Znak
29,90 20,93

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Kolejna książka autorki Wszystkich mężczyzn mojego kota! Ada, krakowska fotografka z wybujałym temperamentem, musi stawić czoło jędzowatej ciotce swego hiszpańskiego narzeczonego Joségo. Łatwo nie będzie, bo zdaje się, że ukochana cioteczka Juanita ma problemy z atmosferą ich domu, późnymi powrotami, znaczną ilością wypijanych napojów wyskokowych i ogólnie ze spontanicznym charakterem wybranki bratanka. Nie dość, że Ada musi bronić integralności swojego związku, to jeszcze w jej życiu pojawia się dwóch nieoczekiwanych osobników płci męskiej, z których jeden ma ogon i szczeka, a drugi nosi sukienki.
W sytuacji, gdy matka się zakochuje, José chowa się przed własną ciotką, kot sypia z psem, a przyjaciółki z agencji Bez Jaj uganiają się za pewnym policjantem, zostaje tylko jedno: zaszyć się w jednym z krakowskich barów i z lampką, a lepiej całą butelką wina przeczekać tę burzę. A to dopiero początek...Książka zachwyci wszystkie spragnione inteligentnego i złośliwego humoru czytelniczki. Świetnie napisana i pełna ciętych ripost powieść to znakomita propozycja na leniwe letnie wieczory. Macios rozprawia się ze schematem czytadła w sposób bezlitosny, wybierając z niego to co najlepsze, a resztę topiąc w pełnej wina kadzi. Książka pokazuje Kraków, jakiego nie znacie. To miasto potrafi się bawić, a Pieskie życie mojego kota jest tego najlepszym przykładem.   

Recenzje

Podróż w regiony kobiecej mentalności

97 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 45 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Pełna wina, złośliwości i babskiej przenikliwości kolejna powieść Karoliny Macios to niezastąpiona lektura na bezludną wyspę kanapowych wieczorów. Pozorny polski „chick lit" okazuje się przezabawną podróżą do krakowskich knajp i mieszkań (nie)zależnych trzydziestolate. › rozwiń tekst...

Inwazja karaluchów, kot zakochany w psie i sąsiadka z piekła rodem

101 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 52 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Nie dajmy się zwariować, czyli jak przetrwać odwiedziny ciotki z Hiszpanii i nie popaść w alkoholizm oraz co zrobić, gdy kot zakocha sie w psie... z wzajemnością... Ada, główna bohaterka najnowszej książki Karoliny Macios 'Pieskie życie mojego kota" nie ma lekko.
Na domiar złego jej samotna matka wyjeżdża na wczasy do sanatorium i zaczyna › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...