Prawda - Neil Strauss | okładka
Świat Książki

Prawda Neil Strauss

Broszurowa ze skrzydełkami

Pierwsze wydanie: 2016-11-09

ISBN: 978-83-803-1477-1

Liczba stron: 512

Wydawnictwo: Świat Książki

Format: 145x205mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Patryk Gołębiowski

Rok wydania: 2016

34,90 zł 25,79 zł

Oszczędzasz 9,11 zł
-26 %
Zamówienie wyślemy 2019-03-25

Opis

Zaskakująco uniwersalne, szokująco intymne i szczere do bólu wyznania, w których światowej sławy ekspert od uwodzenia stawia czoło największemu wyzwaniu swojego życia: jak stworzyć trwały związek.

Neil Strauss zasłynął jako autor Gry, napisanej ze swadą i z przymrużeniem oka „instruktażowej” relacji o tym, jak z lękliwego i chuderlawego ciamajdy przeobraził się w pewnego siebie i roztaczającego aurę sukcesu samozwańczego „sztukmistrza” o imieniu Style. Gra przyczyniła się do powstania międzynarodowej „społeczności uwodzicieli”, a jego nazwisko było powtarzane – z nabożną czcią lub pogardą – przez singli i singielki na całym świecie.
Styl życia Straussa zaprowadził go w ślepy zaułek. Po podbojach przychodzi seria nieudanych związków, a autor trafia na terapię dla erotomanów. Ta książka to szczera do bólu relacja z kryzysu życiowego, w który autor wpakował się na własne życzenie.
Próba naprawienia błędów zmusiła Straussa do powrotu w zakamarki przeszłości i konfrontacji nie tylko z moralnym wymiarem życia uwodziciela Podczas swojej wędrówki zaczął kwestionować wszystko, co myślał o sobie i o tym, jak żyją mężczyźni i kobiety – czy razem, czy osobno. Po czym powrócił z ukrytą prawdą o związkach i zaangażowaniu, równie odkrywczą i przełomową jak jego rewelacje na temat uwodzenia z Gry.
Neil Strauss nigdy już nie będzie tą samą osobą.
Po lekturze jego wciągającej bez reszty, tyleż zjadliwej, co szczerej książki, podobny los może spotkać czytelnika.

Neil Strauss jest autorem bestsellerowych książek: Gra, Zasady gry, Emergency i Everyone Loves You When You’re Dead. Jest też współautorem: Jak kochać się jak gwiazda porno (z Jenną Jameson), Brudu (z Mötley Crüe), Don’t Try This at Home (z Dave’em Navarro) i Trudnej drogi z piekła (z Marilynem Mansonem). Jego felietony ukazują się w „Rolling Stone”. Mieszka w Los Angeles.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Sztuka podrywu według amerykańskiego dziennikarza

2016-11-02 Neil Strauss jest jednym z tych autorów, od których przeważnie trzymam się z daleka, choć bywają też chwilę, gdy się przełamuje i z ciekawości przyglądam się ich dokonaniom. Sądzę, że dla wielu polskich czytelników nie jest on postacią znaną. Nic w tym dziwnego, ponieważ w Polsce mało popularne są, tak zwane „szkoły uwodzenia". W przeciwieństwie do Sanów Zjednoczonych, w naszym kraju nie ma sławnych „guru", którzy próbują sprzedać swoją receptę na udany podryw. I dobrze. To i tak nie działa.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.