Zapasy z życiem - okładka


Eric-Emmanuel Schmitt

Zapasy z życiem

Tłumaczenie: Gabriel Karski, Agata Sylwestrzak-Wszelaki
Oprawa twarda
Liczba stron: 80
Wydawnictwo: Znak
29,90 20,93

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Odkryj swą siłę i wygraj zapasy z życiem!

Jun jest zbuntowanym nastolatkiem żyjącym na ulicach Tokio, z dala od rodziny, o której nie chce rozmawiać. Jego życie zmienia się, gdy spotyka mistrza sumo, który zdaje się nie zauważać jego drobnej postury i ciągle powtarza, że „widzi w nim grubego gościa”. Upór mistrza sprawia, że Jun odwiedza szkołę sumoków, w której zapoznaje się z tajemniczymi praktykami sztuk walki. Dzięki nim odkryje w sobie siłę oraz zyska wiarę we własne możliwości. I może nawet sam zostanie mistrzem.... Poznając prawdę o sobie, chłopiec odnajdzie również harmonię oraz dostrzeże miłość życia.

Powieść Erica-Emmanuela Schmitta wpisuje się w cykl Opowieści o Niewidzialnym, który tworzą m.in. Oskar i pani Róża, Pan Ibrahim i kwiaty Koranu oraz Dziecko Noego.

Materiały o książce


Zapraszamy na stronę autora

Eric-Emmanuel Schmitt - polski profil

Polecamy polski profil autora na profilu społecznościowym Facebook--> zobacz

Recenzje

Odnaleźć swoje miejsce w życiu

133 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 81 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Jun to młody chłopak. Po nieszczęśliwym doświadczeniu dzieciństwa i braku relacji z rodzicami rozpoczyna samodzielne życie. Wychowuje się z dala od swojej rodziny. Próbując zarobić na życie trafia na ulicę, gdzie sprzedaje gazety. Nie tęskni za rodzicami. Nigdy nie rodzi się w nim myśl odszukania pozostałych członków rodziny. Pewnego dnia na drodze staje mu człowiek powtarzający, że widzi w nim grubego gościa. Jednak on wychudzony, opuszczony przez innych, zagubiony i zatroskany o swój byt nie ma najmniejszej ochoty słuchać tego typu uwag. Wyśmiewa przechodnia, zupełnie nie przyjmując do siebie jego słów. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...