Impreza musi trwać - Kate Brian  | okładka
Znak

Impreza musi trwać Kate Brian

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2010-08-09

ISBN: 978-83-240-1413-2

Opracowanie graficzne: Marta Blachura

Tytuł oryginalny: Legacy

Liczba stron: 208

Wydawnictwo: Znak

Format: 144x205

Cena katalogowa: 27,90 zł

Tłumaczenie: Maria Jaszczurowska

27,90 zł 18,97 zł


Opis

Tytułowa impreza to niezwykle ekskluzywny bal, na który uczniowie prywatnego liceum Easton nie zostali zaproszeni. Reed Brennan ma to zmienić. Reed jest przywódczynią dziewczyn z Easton, ciągnie się za nią mroczna przeszłość jej poprzedniczek. Ariana skończyła w szpitalu psychiatrycznym, Noelle wyrzucono, a Cheyenne nie żyje. Zdobywszy wszystko, o czym mogła zamarzyć, Reed zdaje sobie sprawę, że ma ogromnie dużo do stracenia, ale impreza musi trwać... Kate Brian to pseudonim Kieran Scott, amerykańskiej autorki bestsellerowych powieści dla młodzieży.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Cały ten blichtr

2010-12-15 Wszyscy w mniejszym lub większym stopniu odczuwamy potrzebę popularności. Zjawisko zaczyna się kształtować już w szkole, wśród podatnych młodych umysłów, którymi łatwo manipulować. Bohaterka wykreowana przez Kate Brian - Reed tę popularność zdobyła w poprzednich częściach serii.

Walka o zachowanie Dziedzictwa

2010-09-08 Jeszcze nie opadły emocje po przeczytaniu książki pt. "W wąskim gronie", a już mamy szansę po raz kolejny u boku Reed Brennan przeżyć niezapomniane chwile w szóstej części sagi. Tym razem jednak głównym problemem, z którym przyjdzie zmierzyć się nowej przywódczyni mieszkanek ekskluzywnej bursy Billings, będzie walka o zachowanie Dziedzictwa - imprezy, na której po prostu trzeba być!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.