Żar. Oddech Afryki - okładka


Dariusz Rosiak

Żar. Oddech Afryki

Broszurowa ze skrzydełkami
Liczba stron: 342
Wydawnictwo: Otwarte
39,90 27,93

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Zobacz kontynent pełen kontrastów widziany okiem reportera

Słońce, deszcz, spiekota, chłód - wszystko w Afryce się miesza. (...) Lubimy myśleć o tym kontynencie jak o Czarnym Lądzie, sferze ciemności i śmierci, które dominują nad ludźmi. Ale to nieprawda. Afryka to życie w najpełniejszym wydaniu. Co w Angoli robią Chińczycy? Jak to możliwe, że na stadionie narodowym w Dakarze mecze rozgrywają drużyny dzielnicowe? Ile godzin trwa układanie najmodniejszej fryzury w Mali?

Zobacz kontynent pełen kontrastów widziany okiem reportera. Poznaj kilkanaście różnorodnych krajów i fascynujących ludzi, ich codzienność i marzenia.Żar. Oddech Afryki nie jest zwykłą książką podróżniczą. Dariusz Rosiak, dziennikarz radiowej Trójki, schodzi z wydeptanych ścieżek i pokazuje świat, na który nie ma miejsca w mediach. Krok po kroku odkrywa to, co w Afryce najciekawsze i najważniejsze.

Recenzje

W spiekocie dnia codziennego

35 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 26 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
„Żar. Oddech Afryki" to druga książka Dariusza Rosiaka. Polski dziennikarz, współpracownik m.in. „Rzeczpospolitej" i magazynu podróżniczego „Poznaj świat", a także prowadzący program „Raport o stanie świata" w Radiowej Trójce, pokazuje Afrykę, dla której nie ma miejsca w mediach. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...