Pożeracz snów - Bettina Belitz  | okładka
Znak emotikon

Pożeracz snów Bettina Belitz

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2011-06-13

ISBN: 978-83-240-1534-4

Tytuł oryginalny: Splitterherz

Liczba stron: 600

Wydawnictwo: Znak emotikon

Format: 144x205

Cena katalogowa: 35,90 zł

Tłumaczenie: Alicja Rosenau

35,90 zł 24,41 zł


Opis

Piękno naznaczone złem... Miłość na granicy jawy i snu...

Ona - wrażliwa, samotna, nie chce się pogodzić z przeprowadzką na wieś w lasach Westerwaldu.
On - niesamowicie przystojny, intrygujący i groźny. Ellie wyczuwa, że tkwi w nim głęboka tajemnica, ale choć się boi - za wszelką cenę chce się z nim spotykać.

To on - Colin Blackburn - ratuje ją w czasie burzy i od tej chwili Ellie nawiedzają niesamowite sny, groźne i jednocześnie fascynujące. Sny, które prowadzą ją na granicę dwóch światów... Dzieli ich wszystko. Łączy tylko tajemnica.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Miłość na pograniczu snu

2013-01-04 "Pożeracz snów" jest kolejną z powieści typu paranormal romance. Jej nietypowa tematyka i język, jakim jest napisana wciąga od samego początku. Rozterki życiowe głównej bohaterki zaciekawiają od pierwszej chwili, a jej relacje z tajemniczym Colinem absorbują bez reszty. Zakazana miłość z dwóch różnych światów sprawia, że nie sposób oderwać się od tej książki. Książka dla każdego fana gatunku paranormal romance.
110 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 57 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Tajemnice snów

2011-12-12 Czytelników z każdej strony nawiedzają książki o wampirach i innych stworach, których normalni śmiertelnicy nie są w stanie sobie wyobrazić. Sięgając po powieść Bettiny Belitz: „Pożeracz snów" bałam się, że trafię na schematyczną opowieść o nastolatce - śmiertelniczce oraz mężczyźnie, który nie jest do końca człowiekiem. Nie wiedziałam jednak, czy ta pozycja literacka przypadnie mi do gustu, ale warto nieraz zaryzykować, aby przeżyć owianą tajemnicą przygodę razem z głównymi bohaterami.
139 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 71 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Zakazana miłość i problemy

2011-11-18 Kiedy jakiś czas temu w zapowiedziach zobaczyłam książkę „Pożeracz snów" Bettiny Belitz, od razu wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Przede wszystkim zasugerowałam się okładką, która bardzo mnie zaintrygowała. Wiem, że nie powinno to mieć miejsca, ale cóż na to poradzę? Po prostu czasami wystarczy jeden szczegół, aby coś mnie do przeczytania książki zachęciło i tym razem padło na okładkę.
138 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 84 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.