Kolory tamtego lata - Richard Paul Evans   | okładka
Znak literanova

Kolory tamtego lata Richard Paul Evans

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2011-06-13

ISBN: 978-83-240-1630-3

Tytuł oryginalny: The Last Promise

Liczba stron: 352

Wydawnictwo: Znak literanova

Format: B6

Cena katalogowa: 32,90 zł

Tłumaczenie: Hanna de Broekere

32,90 zł 22,37 zł


Opis

Ta historia wydarzyła się naprawdę!

Przyjaciele Eliany mówili, że jej życie to bajka. Dziewczyna z amerykańskiego miasteczka zakochała się w przystojnym Włochu i zamieszkała z nim w kraju, którego język brzmi jak poezja, a jedzenie smakuje niczym dar niebios.
Niestety, wymarzony dom okazał się jedynie piękną klatką, z której nie można uciec. Kiedy Eliana traci już nadzieję i wiarę w przyszłość, wtedy los stawia na jej drodze nieznajomego. Oboje wiele przecierpieli i trudno im uwierzyć w szczęśliwe zakończenie. 

Ale przecież każdy, kto próbuje ukryć miłość, daje najlepszy dowód na jej istnienie.

Każda z dziesięciu powieści Richarda Paula Evansa znalazła się na szczycie listy bestsellerów „New York Timesa”, a ich łączny nakład w USA przekroczył 13 milionów egzemplarzy. Evans inspiruje i wzrusza ludzi na całym świecie. Czas, aby podbił serca polskich czytelników.

Literatura dla kobiet z rabatem do 55%

odc. 1

odc. 2

odc. 3

Odc. 4

Odc. 5

Odc. 6

Odc. 7

Odc. 8

Odc. 9

Odc. 10

Odc. 11

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Trudno walczyć z uczuciem

2013-01-22 Richard Paul Evans ma na swoim koncie wiele bestsellerów. Bardzo skutecznie podbija serca czytelników w różnych zakątkach świata. Osobiście na książkę tego autora trafiłam przypadkiem, a dokładniej poleciła mi ją znajoma. Książka nosi tytuł „Kolory tamtego lata". Teraz wiem, że koleżanka poleciła mi ją nie bez powodu.
153 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 104 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Wzruszająca powieść

2012-06-12 Richard Paul Evans podbił moje serce jedną z nowszych powieści - "Obiecaj mi". Od tamtego czasu lubię mówić, że jest jednym z moich ulubionych pisarzy. Dość długo szukałam kolejnej jego książki i w końcu udało mi się trafić na "Kolory tamtego lata". Myślę, że największym atutem książki jest autentyczność fabuły. Eliana - kobieta przy basenie, a także główna bohaterka powieści - żyła naprawdę i swoją historię opowiedziała przypadkowemu mężczyźnie, którym okazał się wspaniały pisarz - Richard Paul Evans.
182 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 109 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Zawsze można pokochać!

2012-01-24 „Kolory tamtego lata" - ta historia wydarzyła się naprawdę, tak głosi napis na książce Richarda Paula Evans, kolejnej książce tego pisarza, którą przeczytałam z dużą przyjemnością i zainteresowaniem, a zamykając ostatnią stronę poczułam, że może nie dziś, może nie jutro, ale wrócę do niej na pewno.
184 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 89 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.