Wyliczanka - okładka


John Verdon

Wyliczanka

Tłumaczenie: Krzysztof Mazurek
Oprawa miękka
Liczba stron: 504
Wydawnictwo: Otwarte
39,90 27,93

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Międzynarodowy bestseller sprzedany do 24 krajów!

„Pomyśl jakąś liczbę od 1 do 1000, pierwszą, jaka Ci przyjdzie do głowy. A teraz przekonaj się, jak dobrze znam Twoje tajemnice”.

Wszystko zaczyna się od niepokojącego listu. Potem ginie człowiek. Na miejscu wyrafinowanego mordu na detektywów czekają kolejne zagadki. Czy to możliwe, że ktoś potrafi czytać w myślach? Policja grzęźnie w domysłach, bo fakty przeczą logice. I wtedy zabójca uderza znowu.

Detektyw Dave Gurney lubi wyzwania, nawet na emeryturze. Jednak ma jeszcze jeden powód, by wbrew woli żony włączyć się w śledztwo. Ofiarą mordercy jest jego przyjaciel. Zaczyna się pasjonujący pojedynek pomiędzy charyzmatycznym detektywem a przebiegłym psychopatą. Który z nich się przeliczy?
Raz, dwa, trzy, zginiesz TY!

Recenzje

Czy istnieje zbrodnia doskonała?

129 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 56 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Mimo iż kryminały nie są moim ulubionym gatunkiem literackim, zdecydowałam się sięgnąć po książkę Johna Verdona pt. „Wyliczanka". Nie żałuję tego wyboru, nie był to stracony czas. Klimatem i stylem książka kojarzy mi się z twórczością Agathy Christie, a to przecież wyższa półka w tym gatunku.
Książka trzyma czytelnika w napięciu do samego końca, a rozwiązanie jest bardzo zaskakujące, co sprawia, że nie można się od niej oderwać. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...