Obiecaj mi - Richard Paul Evans   | okładka

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2011-11-07

ISBN: 978-83-240-1662-4

Opracowanie graficzne: Katarzyna Borkowska

Tytuł oryginalny: Promise me

Liczba stron: 296

Wydawnictwo: Znak literanova

Format: A5

Cena katalogowa: 32,90 zł

Tłumaczenie: Hanna de Broekere

Zajrzyj do środka

32,90 zł 22,37 zł

Oszczędzasz 10,53 zł
-32 %
Wyślemy w ciągu 24h

Opis

Opowieść o obietnicach, których moc zdolna jest pokonać czas

„W zamkniętych na klucz i ukrytych w szafie szkatułkach przechowuję dwa naszyjniki. Są podarunkami od dwóch mężczyzn. Oba naszyjniki są piękne i cenne, nie noszę jednak żadnego z nich - jednego z powodu złamanej obietnicy, drugiego z powodu obietnicy dotrzymanej”.
 
Tamtego roku Beth przestała wierzyć w szczęśliwy los. Jej życie rozsypało się jak domek z kart: musiała zmierzyć się ze zdradą i opuszczeniem. W chwili próby zawiódł ją najbliższy człowiek, łamiąc wszystkie obietnice, które do tej pory składał.

Wtedy właśnie pojawił się Matthew - niespodziewanie, bez zaproszenia. Jak anioł, który łapie za rękę dokładnie w tej chwili, w której tracimy resztki nadziei. Wiedział, jak pomóc, co zrobić, by Beth znów zaczęła się uśmiechać, znał odpowiedzi na dręczące ją pytania. On też złożył obietnicę. Czy będzie w stanie jej dotrzymać? Kim naprawdę jest Matthew i skąd tyle wie na temat Beth i jej rodziny?

Każda z 10 powieści Richarda Paula Evansa znalazła się na szczytach list bestsellerów, a ich łączny nakład w USA przekroczył 14 milionów egzemplarzy. W wydawnictwie Znak literanova do tej pory ukazały się Stokrotki w śniegu, Szukając Noel oraz Kolory tamtego lata.            

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Miłość w czasie zaklęta...

2014-04-15 Lubię kiedy poznaję nowego autora.Gdy jego dorobek pisarski jest mi nieznany,a styl i "lekkość pióra" prowadzą w nieznane.Pierwsza książka to, jak otwarcie furtki w tajemniczym ogrodzie.A po kilku stronach to uczucie i decyzja, czy podążę ku przygodzie jaką opisuje autor w książce.Ścieżką w nieznane. Muszę stwierdzić,że tak było z powyższą książką,to jedna z tych czytelniczych podróży,która ma jedną wielką wadę...Jak dla mnie,bardzo ciekawa i wciągająca,ale niestety za krótka.A zatem posłuchajcie sami:

 

Opowieść jest przecudowna!

2013-12-17 Zaopatrzyłam się w tę książkę wiosną, jednak odłożyłam ją na półkę. Zima to dla mnie czas, w którym nadrabiam zaległości w czytaniu i właśnie jako pierwsza całkowicie przypadkowo wpadła mi w ręce książka R.P. Evansa.

Obietnice mają wielką moc

2013-01-04 Sięgając po "Obiecaj mi" miałam naprawdę wielkie nadzieje. Mimo iż wcześniej rzadko czytywałam tego typu literaturę, fabuła tej książki tak bardzo mnie zaintrygowała, że wzięłam udział w kilkunastu konkursach, aby wreszcie móc się z nią zapoznać. Gdy w końcu mi się udało i wygrałam, z niecierpliwością zanurzyłam się w lekturze. Czy książka spełniła moje oczekiwania?

"Obiecywać" według Evansa

2012-06-12 Beth jest młodą kobietą - wspaniałą żoną i matką. Pracuje w pralni chemicznej, gdzie wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie. Każdego dnia wychodzi do pracy, by po niej odebrać ze szkoły lub od sąsiadów swoją córeczkę - Charlotte. Jej mąż - Marc - często wyjeżdża w podróże służbowe i zostawia swoją rodzinę na kilka dni, czasem tygodni. Dzwoni jednak każdego wieczora, by powiedzieć Charlotte dobranoc i porozmawiać z żoną. Przykładny mąż - można by tak o nim powiedzieć. Jednak Marc skrywa pewną tajemnicę, o której Beth nie ma najmniejszego pojęcia... Gdy odkrywa, co mąż przed nią zataił, załamuje się.
Jest zrozpaczona jest decyzjami z przeszłości. Traci zaufanie do niego i do całego świata. Godzi się jednak z nieszczęściem i nawet pozwala wrócić Marcowi do domu. Wtedy wszystko zaczyna się walić...

Dawka optymizmu

2012-01-23 Chociaż pogoda za oknem jest tego całkowitym zaprzeczeniem, to jednak kalendarz wie swoje - coraz bliżej święta. Maszyna marketingowa już ruszyła, z wystawowych szyb uśmiecha się coraz więcej mikołajów, telewizyjne reklamy doradzają, co kupić pod choinkę, karpie w stawach hodowlanych wykazują coraz większą nerwowość, a w mojej szkole rozpoczęły się przygotowania do jasełek i wigilijnego koncertu. Święta to szczególny okres w roku, kiedy stajemy się bardziej życzliwi, zapominamy na chwilę o naszych problemach i staramy się choć trochę czasu spędzić z najbliższymi. Mamy też trochę więcej czasu, który można przeznaczyć na lekturę.

Czy ponownie uwierzy, czy pokocha?

2011-12-16 Po przeczytaniu trzech książek autorstwa Richarda Paula Evans: „Stokrotki w śniegu", „Szukając Noel", „Kolory tamtego lata" bez wątpliwości, bez głębszego zastanowienia i obaw sięgnęłam po nową pozycję „Obiecaj mi" i nie rozczarowałam się.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.