Klątwa tygrysa. Wyzwanie - Colleen  Houck  | okładka
Otwarte

Klątwa tygrysa. Wyzwanie Colleen Houck

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2012-06-11

ISBN: 978-83-7515-217-3

Opracowanie graficzne: Katrina Damkoehler, Sterling Publishing, NY

Tytuł oryginalny: Tiger’s Quest

Liczba stron: 416

Wydawnictwo: Otwarte

Format: 136 x 205 mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Martyna Tomczak

34,90 zł 23,73 zł


Opis

Serce Kelsey zostało złamane, pradawne zaklęcie - nie

Po powrocie do domu dziewczyna próbuje zapomnieć o indyjskim księciu Renie i poukładać sobie życie na nowo. Jednak mroczne siły nie zostały pokonane, a niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. Kelsey musi wrócić do Indii - tym razem z niepokornym bratem Rena, Kishanem, nad którym również ciąży klątwa. Czy Kelsey znajdzie odwagę, by uwierzyć w miłość i stanąć do walki ze złem? Czy to wyzwanie przybliży całą trójkę do złamania zaklęcia, czy przeciwnie - pozbawi ich złudzeń?

Polecane bestsellery

recenzja z Goodreads.com

„Już dawno żadna książka tak mnie nie zachwyciła! Wszystko mi się podobało: wartka akcja, piękna historia, trójkąt miłosny. Nie mogę się już doczekać kolejnych części”.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Wyzwanie dla tygrysów

2013-06-27 Kelsey wraca z Indii do domu ze złamanym sercem. Rozstała się z Renem, ale nie potrafi o nim zapomnieć. Próbuje znaleźć nowego chłopaka i umawia się z kilkoma na randki, jednak żaden z nich nie dorównuje jej byłemu. Musi także pamiętać, że pradawna klątwa nie została jeszcze złamana i czeka ich dużo niebezpiecznych przygód. Na dziewczynę czyha Lokesh poszukujący medalionów, które mogą dać mu wielką moc. Jeden z medalionów ma Kelsey, więc musi na siebie uważać. Wkrótce przyjeżdżają do niej dwaj niezwykle przystojni bracia, którzy mają za zadanie chronić ją. Bo tylko ona może zdjąć z nich klątwę i przywrócić im człowieczeństwo... Jakim zadaniom będą musieli stawić czoło? Czy wyjdą z tego cało?
109 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 61 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Nie ma mowy o nudzie

2012-10-01 Bardzo przypadła mi do gustu pierwsza część tej serii, dlatego bez większego zastanowienia od razu zabrałam się za lekturę Klątwy Tygrysa. Wyzwanie. Bardzo chciałam się dowiedzieć, jakie przygody tym razem zgotuje bohaterom Colleen Houck oraz najważniejsze: czy Kelsey nareszcie zrozumie, jak głupi błąd popełniła rozstając się z Renem? To właśnie to zdarzenie najbardziej wkurzyło mnie w jedynce i wzbudziło niechęć do dziewczyny. Ale historia była tak ciekawa, że nie znalazłam argumentów za tym, by nie przeczytać kolejnego bestsellerowego dzieła tej autorki!
131 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 81 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Czytało się wyśmienicie

2012-07-24 Czekałam na ten tytuł od chwili przeczytania pierwszej części. Od tego czasu zdążyłam już przejrzeć chyba z milion recenzji, kilka razy zwątpić w tygrysi fenomen, ale mimo wszystko wytrwale bronić Colleen Houck przed atakami internetowej złośliwości. Dziś, świeżo po lekturze „Wyzwania", jestem jeszcze bardziej rozdarta. Wstyd się przyznać, ale lubię takie książki jak „Zmierzch", czy właśnie „Klątwa tygrysa", bo nie wymagają ode mnie myślenia, a i tak dostarczają rozrywki.
173 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 93 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.