Coaching dla menedżerów Słuchaj, motywuj i zwiększ potencjał zespołu - Julie Starr | okładka
Edgard

Coaching dla menedżerów Słuchaj, motywuj i zwiększ potencjał zespołu Julie Starr

Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-624-8251-1

Liczba stron: 192

Format: 145x210mm

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Katarzyna Zimnoch

34,90 zł


Opis

Coaching to obecnie jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod wspierania innych w rozwoju oraz pomagania im w osiąganiu pożądanych wyników czy odnoszeniu sukcesów. Menedżer, który potrafi być jednocześnie coachem, jest dla firmy cenniejszym pracownikiem, ponieważ efektywniej wykorzystuje potencjał własny i zespołu, z którym pracuje.
Przekonaj się, jak wiele zyskasz zostając coachem dla twoich pracowników! Nauczysz się uruchamiać ich potencjał, wspierać rozwój talentów i tworzyć warunki ułatwiające działanie. Będziesz potrafił także skuteczniej motywować, wspierać w uczeniu i wspólnie tworzyć zgrany, odnoszący sukcesy zespół. Dzięki poradnikowi opanujesz umiejętności kluczowe w coachingu, m.in. przeprowadzanie konstruktywnych rozmów z pracownikami, zadawanie właściwych pytań, uważne słuchanie i udzielanie zrozumiałej informacji zwrotnej. Wniesiesz do miejsca pracy więcej entuzjazmu i przyjaznej atmosfery sprzyjającej efektywnej pracy. Odkryjesz także sekret budowania pozytywnych i trwałych kontaktów oraz partnerskich relacji ze współpracownikami.

Przydatne wskazówki i rady oraz przykładowe dialogi pomogą ci lepiej zrozumieć, czym jest coaching i odkryć, jak skuteczny jest taki styl zarządzania.

Dlaczego poradnik trafia w SAMO SEDNO?
- zrozumiale objaśnia zasady coachingu i pokazuje, jak korzystać z nich w pracy i życiu osobistym
- udowadnia, jak ważna w pracy menedżera jest umiejętność rozmawiania z podwładnymi, traktowania ich z szacunkiem i zrozumieniem
- pokazuje, że coaching pomaga odkryć talenty pracowników, a tym samym właściwie wykorzystać ich wiedzę i potencjał w realizacji zadań
- uczy popularnych, praktycznych technik i narzędzi coachingu przydatnych na co dzień

Polecane bestsellery

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.