Jeżynowa zima - Sarah Jio | okładka
Między słowami

Jeżynowa zima Sarah Jio

Wydanie kieszonkowe

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2012-10-31

ISBN: 978-83-240-2307-3

Liczba stron: 320

Wydawnictwo: Między słowami

Format: 118 x 168

Cena katalogowa: 14,90 zł

14,90 zł 10,75 zł


Opis

Nowe wydanie na specjalne życzenie polskich czytelniczek

Kiedy niespodziewany nawrót zimy paraliżuje miasto, Claire ma wrażenie, że pogoda doskonale odzwierciedla chłód panujący w jej sercu. Przeżyła tragiczny wypadek, po którym nie może się podnieść. Dopiero dziennikarskie śledztwo, jakie prowadzi w sprawie zaginionego przed laty chłopca, pozwala jej zapomnieć o nieszczęściu. W miarę jak kolejne tropy odkrywają przed nią historię uprowadzonego chłopczyka i poszukującej go pełnej nadziei matki, Claire powoli uczy się żyć na nowo. A to jeszcze nie wszystko: ślady zaginionego Daniela zaczynają w zagadkowy sposób splatać się z losami jej własnej rodziny...

„Jeżynowa zima” to wyjątkowa historia o miłości, rozpaczy i nadziei. Tej opowieści nie da się łatwo zapomnieć.

Mam nadzieję, że ta książka poruszy wasze serca tak samo, jak poruszyła moje – Sarah Jio.

Literatura dla kobiet z rabatem do 55%

Katarzyna Stec, blog „Książki na czasie” (www.katarzynastec.wordpress.com)

Wzruszająca opowieść o sile macierzyńskich uczuć. Książka, która daje nadzieję, że nawet największa wyrwa w sercu z czasem się zabliźni.

Małgorzata Czuba

Losy Very i Claire przeplatają się wzajemnie, odsłaniając nam niesamowitą historię o miłości, zbrodni i poświęceniu. „Jeżynowa zima” to powieść, która łamie serce, wzrusza do łez i wbija w fotel.

Małgorzata Pyzik

Porywająca historia z mroczną tajemnicą rodzinną w tle. Opowieść o niespełnionej miłości i przebaczeniu, chwilach, gdy największy nasz wróg, to my sami. Wzruszenie gwarantowane.

Ewa Krzempek

„Jeżynowa zima” to studium roli przypadku w ludzkim życiu. Niezwykle poruszająca opowieść, w której przeszłość okazuje się kluczem do teraźniejszości. Tę historię musisz przeżyć!

Katarzyna Kratiuk

Piękna i czarująca powieść, która poruszy nawet zatwardziałe serce. Każde słowo trafi prosto w głąb duszy i nie da o sobie zapomnieć. Przed czytaniem przygotujcie paczkę chusteczek-łzy gwarantowane!

„Real Simple”

Uwodzicielska mieszanka tajemnicy, historii i romansu – nie będziesz mogła się od niej oderwać.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Jeżynowa zima

2016-06-02 Niespodziewany powrót zimy w maju paraliżuje całe miasto. Claire, dziennikarka dostaje do napisania artykuł właśnie o tym zjawisku, nazwanym "jeżynowa zima". Z początku nudny dla niej temat staje się drogą do walki o swoje życie. Wydarzenia z przeszłości okazują się kluczem do serca bohaterki.
53 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 26 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Szczera historia pisana przez życie

2015-03-06 Zabierając się za książkę Sarah Jio na początku warto zadać sobie pytaniem, czym jest jeżynowa zima i czy termin ten ma w ogóle jakiekolwiek znaczenie. Jak się okazuje ma, bowiem tym pojęciem metrolodzy określają nagłe, przejściowe ochłodzenie w typowo ciepłe dni np. gwałtowny spadek temperatur i śnieg w maju. I to właśnie taka anomalia pogodowa zaskoczyła mieszkańców Seattle w pewien majowy poranek, paraliżując całe miasto. Gdy młodej dziennikarce, Claire Aldridge, udaje się z trudem dotrzeć do pracy, zostaje zaskoczona przez swojego szefa propozycją napisania artykułu na temat panującej za oknem zawieruchy.
74 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 58 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Jeżynowa zima wiosną

2014-09-18 Uwielbiam książki Sarah Jio - babskie, wzruszające i zawsze niesamowicie napisane. To doskonała kobieca literatura na naprawdę wysokim poziomie. Po "Marcowych fiolkach" i "Domku na plaży", na moją półkę trafiła książka "Jeżynowa zima".
92 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 62 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.