Ścigane - okładka


Kim Wozencraft

Ścigane

Tłumaczenie: Rafał Śmietana
Oprawa miękka
Liczba stron: 368
Wydawnictwo: Znak
29,00 20,30

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Przy bohaterkach Ściganych Thelma i Luise to niewinne dziewczynki!
Diane została wrobiona. Trafiła do więzienia za posiadanie dużej ilości kokainy. W jednym momencie zawaliła się świetnie zapowiadająca się kariera policjantki na surowej teksańskiej prowincji. Proces okazał się zakłamaną formalnością. Wkrótce Diane trafia do więzienia, gdzie spotyka Gail skazaną za polityczny radykalizm i przechowywanie broni. Wspólny pobyt w celi owocuje planem ucieczki.
Tak zaczyna się niezwykła powieść drogi obfitująca w niecodzienne intrygi, efektowne pościgi i zaskakujące zdarzenia. Kim Wozencraft wplata w losy bohaterek, walczących o wolność i tolerancję, własne doświadczenia z wieloletniej pracy w policji.
W Hollywood Sheldon Turner rozpoczął pracę nad filmem. W rolach głównych zobaczymy Jennifer Aniston i Meryl Streep. Będzie to kolejna, po bestsellerowej Rush, ekranizacja powieści Wozencraft.

Kim Wozencraft jest jedną z najpopularniejszych współczesnych autorek powieści sensacyjnych. Na co dzień zawodowo tropi afery narkotykowe. W przeszłości wraz z mężem została aresztowana i zamknięta w więziennej celi. Jej kolejne powieści to gotowe scenariusze filmowe, tym bardziej wiarygodne, że oparte na faktach autobiograficznych.

Recenzje

Niczego nie bądź pewny

82 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 50 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Czy kiedykolwiek przyszło cCi do głowy, że obudzisz się rano, wstaniesz z łóżka, jak zwykle i nagle cały twój świat przewróci się do góry nogami? Pewnie nie, bo każdy człowiek żyje za pan brat z rutyną, nie dopuszczając myśli, że cokolwiek mogłoby pokrzyżować jego plany. Los jednak lubi zadrwić ze zbytnio zuchwałych, poddając ich próbie, o której nawet nie śnili w najmroczniejszych koszmarach. › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...