Ścigane - Kim Wozencraft  | okładka
Znak

Ścigane Kim Wozencraft

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2006-06-16

ISBN: 83-240-0688-5

Opracowanie graficzne: Przemysław Dębowski

Tytuł oryginalny: Wanted

Liczba stron: 368

Wydawnictwo: Znak

Format: 135 x 205 mm

Cena katalogowa: 29,00 zł

Tłumaczenie: Rafał Śmietana

29,00 zł 19,72 zł


Opis

Przy bohaterkach Ściganych Thelma i Luise to niewinne dziewczynki!
Diane została wrobiona. Trafiła do więzienia za posiadanie dużej ilości kokainy. W jednym momencie zawaliła się świetnie zapowiadająca się kariera policjantki na surowej teksańskiej prowincji. Proces okazał się zakłamaną formalnością. Wkrótce Diane trafia do więzienia, gdzie spotyka Gail skazaną za polityczny radykalizm i przechowywanie broni. Wspólny pobyt w celi owocuje planem ucieczki.
Tak zaczyna się niezwykła powieść drogi obfitująca w niecodzienne intrygi, efektowne pościgi i zaskakujące zdarzenia. Kim Wozencraft wplata w losy bohaterek, walczących o wolność i tolerancję, własne doświadczenia z wieloletniej pracy w policji.
W Hollywood Sheldon Turner rozpoczął pracę nad filmem. W rolach głównych zobaczymy Jennifer Aniston i Meryl Streep. Będzie to kolejna, po bestsellerowej Rush, ekranizacja powieści Wozencraft.

Kim Wozencraft jest jedną z najpopularniejszych współczesnych autorek powieści sensacyjnych. Na co dzień zawodowo tropi afery narkotykowe. W przeszłości wraz z mężem została aresztowana i zamknięta w więziennej celi. Jej kolejne powieści to gotowe scenariusze filmowe, tym bardziej wiarygodne, że oparte na faktach autobiograficznych.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Niczego nie bądź pewny

2008-11-18 Czy kiedykolwiek przyszło cCi do głowy, że obudzisz się rano, wstaniesz z łóżka, jak zwykle i nagle cały twój świat przewróci się do góry nogami? Pewnie nie, bo każdy człowiek żyje za pan brat z rutyną, nie dopuszczając myśli, że cokolwiek mogłoby pokrzyżować jego plany. Los jednak lubi zadrwić ze zbytnio zuchwałych, poddając ich próbie, o której nawet nie śnili w najmroczniejszych koszmarach.
95 X Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 58 X Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.