Dzieciństwo? Czyli byłam molestowana seksualnie? - okładka


Milena Kamińska

Dzieciństwo? Czyli byłam molestowana seksualnie?

Oprawa miękka
Liczba stron: 260
Wydawnictwo: Psychoskok
30,90 20,09

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Książka powstała na bazie autobiograficznych przeżyć autorki, która postanowiła otwarcie opowiedzieć o zjawisku napastowania seksualnego. Dzieciństwo i dorastanie powinno być najszczęśliwszym okresem w życiu, niestety okazuje się, że dla wielu dzieci jest to czas dramatycznych przeżyć.
Główna bohaterka ma zaledwie dwanaście lat i wiele marzeń, jak większość osób w tym wieku. Niestety napastowanie seksualne, z którym spotyka się podczas wakacyjnego wyjazdu i we własnym domu, odbiera radość życia. Codzienny koszmar z czasem staje się ciężarem, który boleśnie przygniata i odciska swe piętno na wszystkich obszarach życia.
Wola istnienia, czerpania radości z każdej chwili pomaga przetrwać ciężkie chwile i z czasem uświadomić sobie, że należy walczyć o własną godność i intymność, której nikt nie ma prawa naruszać. Wieloletnia terapia zdaje się nie przynosić efektów. Bolesne wspomnienia i szykany kolegów ostatecznie sprawiają, że na ciele bohaterki zaczynają pojawiać się rany, które sama sobie zadaje, a próba samobójcza ma zakończyć cierpienia…
Czas przynosi ze sobą wyciszenie, a wewnętrzna rana, która boleśnie naznaczyła dusze zdaje się goić. Przerwanie milczenia jest najlepszą autoterapią, pozwalająca rozprawić się z przeszłością.
„Blizna” po napastowaniu seksualnym jest nieusuwalna, ale pokazanie jej innym pozwala odnaleźć siły, i nieść pomoc tym, którzy tego potrzebują.

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...