Niespełniona obietnica - okładka


Monika Starosta

Niespełniona obietnica

Oprawa miękka
Liczba stron: 240
Wydawnictwo: Poligraf
29,00

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Ludzie opisują przeróżne historie ze swojego życia. O tym, jak w ciągu pięciu lat obeszli świat albo przejechali go na rowerach. Albo o tym, jak zostali uwięzieni w egzotycznym kraju, daleko od domu i bez kontaktu z rodziną lub po prostu o tym, jak stracili pracę, wyjechali z miasta i znaleźli sens życia. Tematyka jest bardzo szeroka. Jest tyle różnych historii, ilu ludzi na świecie, więc nie sposób wymienić nawet połowy z nich.
Moja historia będzie o dziewczynie, która sama odważnie poszła w świat. Będzie o przygodach, które ją spotkały.
To będzie książka o moim życiu, o moich wzlotach i upadkach, dniach słonecznych i tych deszczowych. O Polakach za granicą, ich zachowaniach tych szczerych i nieszczerych. To będzie książka obalająca mit, że: „Polacy to jedna, wielka rodzina”.
A... i będzie o niespełnionej obietnicy, oczywiście.
(fragment książki)

Monika Starosta urodziła się 7.02.1984 r. w Toruniu, gdzie ukończyła szkołę podstawową i liceum ogólnokształcące. Przez wiele lat grała w koszykówkę, będąc kapitanem swojego zespołu oraz całego makroregionu pomorskiego. Nigdy nie studiowała. W 2003 r. wyjechała do Norwegii. Pracowała jako barmanka i pracownik socjalny. Obecnie mieszka na stałe w Oslo, podróżuje i pracuje z dziećmi chorymi na autyzm. Cokolwiek robi — zawsze z pasją. Jest wyrazista aż do szpiku kości, dla jednych to zaleta, dla drugich wada. Potrafi walczyć do końca. Jej pasją stało się pomaganie innym.

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...