Dieta dr Joanny Budwig Podręcznik - okładka


Lothar Hirneise

Dieta dr Joanny Budwig Podręcznik

Broszurowa ze skrzydełkami
Liczba stron: 176
Wydawnictwo: Źródła Życia
39,90 27,53

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

 

Dr Joanna Budwig jest autorką jednej z najskuteczniejszych i najpopularniejszych terapii żywieniowych na świecie. Opracowana przez nią dieta olejowo-białkowa wciąż jest stosowana – i to z sukcesami – do walki z nowotworami i innymi schorzeniami. Niestety, poszukując rzetelnych informacji na temat tej diety można napotkać na poważny problem, gdyż po śmierci autorki opublikowano wiele opracowań proponujących dodatki i ulepszenia tej terapii, które niekoniecznie były zgodne z wytycznymi samej dr Budwig. Niniejsza publikacja jest kompletnym i szczegółowym opracowaniem oryginalnej diety dr Budwig przygotowanym przez jej ucznia. Dzięki tej publikacji, napisanej prostym i zrozumiałym językiem, każdy może się dowiedzieć:
• Jaki olej lniany jest odpowiedni do diety olejowo-białkowej?
• Czy w diecie olejowo-białkowej można zastąpić twaróg innym
składnikiem?
• Dlaczego warto spożywać olej kokosowy?
• Jakie są zalecenia dr Budwig dotyczące soku z kiszonej kapusty
i olejów ELDI?
• Jaki powinien być plan dnia i posiłków w trakcie terapii?
• Co można spożywać, a czego nie wolno jeść, będąc na diecie
dr Budwig?
Ta publikacja z pewnością sprawi, że stosowanie diety dr Budwig wcale nie będzie trudne! Tym bardziej stanie się proste, gdy czytelnik sięgnie również do kolejnego tomu niniejszej publikacji zawierającego wszystkie oryginalne przepisy pochodzące z książki dr Budwig Dieta olejowobiałkowa, wydane z pięknymi ilustracjami.

Krótszy opis:
Dr Joanna Budwig jest autorką jednej z najskuteczniejszych i najpopularniejszych terapii żywieniowych na świecie. Opracowana przez nią dieta olejowo-białkowa wciąż jest stosowana – i to z sukcesami – do walki z nowotworami i innymi schorzeniami. Niestety, poszukując rzetelnych informacji na temat tej diety można napotkać na poważny problem, gdyż po śmierci autorki opublikowano wiele opracowań proponujących dodatki i ulepszenia tej terapii, które niekoniecznie były zgodne z wytycznymi samej dr Budwig. Niniejsza publikacja jest kompletnym i szczegółowym opracowaniem oryginalnej diety dr Budwig przygotowanym przez jej ucznia.
O autorce:
Lothar Hirneise jest obecnie największym autorytetem w dziedzinie diety olejowo-białkowej. Swoją wiedzę na ten temat zdobył jako jedyny uczeń, z którym dr Budwig wspólnie opublikowała dwie książki oraz wygłaszała wykłady. Od ponad dziesięciu lat autor w różnych krajach prowadzi wykłady na temat diety olejowo-białkowej. Jest również dyrektorem organizacji Krebs21 oraz jedynego na świecie centrum leczniczego, w którym stosuje się dietę dr Budwig w leczeniu chorych na raka.

Recenzje

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...