W cieniu - okładka


ASA Harrison

W cieniu

Tłumaczenie: Dorota Malina
Oprawa miękka
Liczba stron: 352
Wydawnictwo: Znak literanova
36,90 16,61

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Jak w ciągu kilku tygodni w wieloletnim związku można przejść od stabilizacji do morderstwa?

Nagroda „Guardiana” dla najlepszego thrillera psychologicznego.
Milion sprzedanych egzemplarzy.


Todd zostawia Jodi dla dużo młodszej kobiety. Dla Jodi oznacza to koniec życia, które dotąd prowadziła: pięknego domu, stabilizacji, bezpieczeństwa. Jedynym, i najlepszym wyjściem z tej sytuacji wydaje się zamordowanie partnera, zanim ten zmieni testament.

W cieniu to przenikliwa, psychologicznie wiarygodna analiza rozpadu związku i tego, do czego zdolny jest zwykły człowiek, który może stracić wszystko.

Materiały o książce

„Sunday Times”

„Przejmujące spojrzenie na wzajemne pretensje, jakie narastają w wieloletnim związku, i kroki, które kobieta jest w stanie podjąć, gdy jej świat legnie w gruzach”.

Tess Gerritsen

„To niesamowicie wciągająca historia, pięknie napisana, oferująca wiele niespodzianek i zaskoczeń… Przeczytałam ją za jednym zamachem i polecam ją z całego serca”.

„Daily Mail”

„Ostra, inteligentna, mroczna niczym piekło i wciągająca bez reszty”.

„Observer”

„Opisany w tej powieści powolny, zabójczy rozkład związku jest aż nadto wiarygodny…”

„Newsday”

„Powieść „W cieniu” jest niczym nóż: ostra i szybka”.

„Cleveland Plain Dealer”

„Mistrzowska, pełna napięcia opowieść, w której od samego początku znamy finał – to niełatwe zadanie dla pisarza. To historia o końcu małżeństwa, końcu miłości i o tym, jak dawno pogrzebane sekrety kładą się cieniem na naszym życiu”.

„Guardian”

„Chłodny […] przerażająco wiarygodny portret małżeństwa i tego, jak daleko moją zajść sprawy, zanim któraś ze stron powoli zacznie sobie uświadamiać , że najlepszym – i jedynym – wyjściem jest morderstwo”.

Recenzje

Czy Twoj zwiazek jest idealny?

33 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 23 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Czy swiat, w którym zyjesz jest idealny? A moze prawdziwa milosc istnieje tylko w bajkach? Jak nisko mozna upasc? Jak bardzo mozna zlamac serce? A tak w ogole co daje Ci moralne prawo, by oceniac innych? › rozwiń tekst...

W cieniu

38 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 21 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Znamy wiele takich historii - ona i on, a między nimi sieć uwikłań emocjonalnych, uczuciowych, finansowych. Czasem zamiast tego- czysta nienawiść. A czasem wielkie nic, kiedy między dwójką ludzi zieje doskonała pustka. Czy budzi to emocje? Bardzo często, częściej może nawet są to emocje nieuzasadnione i przesadnie żywe. Jednak niezwykły świat dwojga ludzi i ich relacji od zawsze był tematem fascynującym i niezwykle plastycznym › rozwiń tekst...

W cieniu - The Silent wife

43 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 26 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Jodi i Todd to związek z dwudziestoletnim stażem. Mają siebie, mają pozycję, wszystko co powinno sprawić, aby im się żyło wygodnie, dostatnio i szczęśliwie. Todd jest biznesmenem, a Jodi psychoterapeutką. Są razem, ale nie zawsze ze sobą - Todd zdradza Jodi. A ona udaje, że nic się złego nie dzieje. Aż do czasu kiedy kolejna miłostka partnera staje się czymś więcej, kiedy dziecko jest w drodze i kiedy kochana przez lata kobieta może stracić wszystko, bo jest tylko partnerką, a nie żoną... › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...