Bądź uzdrowiony mocą Jezusa - okładka


Bob Schuchts

Bądź uzdrowiony mocą Jezusa

Tłumaczenie: Małgorzata Bortnowska
Oprawa miękka
Liczba stron: 304
Wydawnictwo: Znak
32,90 14,81

Chciałbyś, aby ta książka była dostępna w sprzedaży? Wpisz swój e-mail, powiadomimy Cię, jeśli będzie znów dostępna.

Powiadom mnie Powiadom mnie

Bóg Cię kocha – być może ten komunikat słyszysz po raz setny. Książka, która trzymasz w ręku, udowadnia, że to nie jest puste hasło.

Masz dom i rodzinę? A może jesteś realizującym się zawodowo singlem? Osiągasz w życiu sukcesy i czujesz się spełniony. Ale czy na pewno jesteś szczęśliwy? Czy nie masz jednak wrażenia, że czegoś ci brakuje? Że jakaś część ciebie potrzebuje uzdrowienia?

Bob Schuchts, mimo że miał wszystko, nie czuł się szczęśliwy. Bądź uzdrowiony mocą Jezusa to sprawdzony, oparty na faktach poradnik uzdrowienia duszy i odnalezienia wewnętrznego spokoju. Daje proste rady, pokazuje, jak w świecie, w którym liczą się przede wszystkim wartości materialne, odkryć pełną mocy miłość Jezusa i dać duszy odetchnąć.

Bob Schuchts jest terapeutą małżeńskim i rodzinnym, który od ponad trzydziestu pięciu lat w swojej pracy kieruje się wiarą katolicką, wykorzystuje charyzmat uzdrowienia. Prowadzi sympozja i szkolenia poświęcone uzdrowieniu duszy. Ze swoją żoną Margie tworzą szczęśliwe małżeństwo, mają dwie córki i siedmioro wnucząt.

Materiały o książce


Ojciec Leon Knabit o ksiażce Boba Schuchtsa ”Bądź uzdrowiony mocą Jezusa”

Jeśli ktoś szuka źródła swojego szczęścia, powinien zajrzeć do tej książki

Recenzje

Pogłębiona wiara w Jezusa

59 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 42 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Trwa Wielki Post, już niedługo na nowo przyjmiemy zmartwychwstałego Jezusa do naszych serc. Warto swoją wiarę podeprzeć nie tylko modlitwą ale też literaturą, która jest niezawodna w cierpliwym tłumaczeniu wiary. Bob Schuchts nie tylko pogłębia wiarę w Jezusa, ale przede wszystkim w nas samych, że mamy szansę być szczęśliwi. › rozwiń tekst...

Lek na odbudowę naszego duchowego życia

62 X Good Kliknij jeżeli recenzja była przydatna 61 X Bad Kliknij jeżeli recenzja nie była przydatna
Czy jesteś spragniony czegoś więcej? Czy marzysz, by żyć pełniej, lecz ogranicza cię wstyd lęk i rozczarowanie? Czy próbowałeś zapełnić puste miejsca w swoim sercu grzesznymi związkami lub działaniami, które nigdy nie przyniosły ci satysfakcji? › rozwiń tekst...

Dodaj własną recenzję.

Dodaj recenzję

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst poprzez formularz.Komentarze czytelników

Pozostaw komentarz...